Авто

7 новинок автомобільного світу, які очікуються в 2016 році

До 2016 року автовиробники обіцяють здивувати автолюбителів рядом новинок, які підірвуть ринок. У числі інших, про свій намір оновити модельний ряд у поточному році вже оголосили компанії Ford, Volvo, Chevrolet, Acura. Крім того, Volkswagen ще належить повернути підмочену репутацію через дизельний скандал. Словом, рік обіцяє бути дуже цікавим і насіченим на події.

1. Volvo S90 і XC90

У новому році німецький автоконцерн Volvo анонсував випуск двох нових седанів S90 і XC90. За словами експертів, в нових автомобілях будуть прийняті принципово нові дизайнерські рішення, а робота гальмівної системи значно покращиться.

2. Chevrolet Camaro Z28
Попередня машина Chevrolet стала лідером ринку і фахівці вважають, що і новинку буде чекати така ж доля.

3. Ford Focus RS
Експерти вже називають Ford Focus RS найбільш очікуваною новинкою нинішнього року. Продажі автомобіля анонсовані на першу половину року, а значить вже незабаром можуть підтвердиться їх прогнози.

4. Застосування вуглецевого волокна

2016 рік має може стати революційним в історії автомобілебудування. Багато автогігантів оголосили про використання у великих обсягах вуглецевого волокна та інших композитних матеріалів.

5. Автомобіль від інвесторів Faraday Future

Інвестиційна компанія Faraday Future в 2015 році представила кілька концепткарів і залучила для їх випуску величезну кількість коштів. І, цілком ймовірно, одну з розробок побачимо вже в першому півріччі поточного року.

6. Acura NSX

Автомобіль Acura NSX був презентований в 2015 році і встиг наробити шуму в автосвіті. Заможні автолюбителі вже потирають в нетерпінні долоні, щоб придбати в числі перших спорткар. Тим більше, що на тест драйві автомобіль показав високу швидкість до 307 км/год.

7. Dieselgate

Дизельний скандал з Volkswagen гострослови вже назвали Dieselgate або «Дизельгейт» на манер корупційного скандалу в італійському футболі «Моджігейт» або «Уотергейту». У поточному році німецький концерн спробує виправити ситуацію, однак зробити це буде зовсім непросто.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button