Всесвіт

У NASA розповіли який об’єкт будуть колонізувати після Марса

Останнім часом ми все частіше чуємо про колонізацію Червоної планети. Але «підкорення» Марса, можливо, тільки перший крок людства в цьому напрямі. І наступною метою для колонізації може стати Титан.

68329f64b1e337a3026e329c2f8bfd3d

Планетолог з NASA Аманда Хендрікс (Amanda R. Hendrix), а також її колеги вважають, що супутник Сатурна Титан є кращою метою для колонізації не рахуючи Марс. Висновки вчених були представлені в журналі Scientific American.

Дослідники детально проаналізували об’єкти для можливої колонізації. «Почесне право» бути колонізованим дісталося Титану з причини того, що він більше інших супутників Сатурна і Юпітера схожий на нашу рідну планету. Вчені відзначають, що у всій Сонячній системі, крім Землі, тільки на поверхні Титану є рідина. Правда, річки і озера супутника Сатурна складаються не з води, а з вуглеводнів.

Інша особливість Титану – його атмосфера. Супутник має щільну атмосферу, на 95% складається з азоту. Дана обставина в сумі з магнітним полем Титану дозволяє по максимуму захистити колоністів від впливу радіації. Крім цього, вчені нагадують про атмосферний тиск біля поверхні Титану, що в 1,5 рази більше, ніж на рідній Землі. Ця особливість дозволить мінімізувати витрати при розробці скафандрів.

Вуглеводні і водяний лід, що знаходяться в надрах Титана, на думку вчених, дозволять не турбуватися про нестачу ракетного палива. Що стосується матеріалу для житла майбутніх колоністів, то фахівці пропонують використовувати пластмасу.

Титан – найбільший супутник Сатурна. Він також є другим за величиною супутником нашої системи відразу після Ганімеда. По своїй масі Титан на 80% перевершує Місяць.

Вчені NASA також відзначають, що у ідеї колонізувати Титан є свої недоліки. Так, температура на поверхні супутника становить -180 °C. А ще він знаходиться набагато далі від Землі, ніж Марс і зараз би колоністам довелося летіти до свого нового дому не менше семи років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button