Земля

У Німеччині енергетики замінили газонокосарки на овець та корів

У Німеччині в Тюрінгії та Саксонії вівці та корови допомогають енергетикам розчищати території біля повітряних ліній електропередач від трави та чагарників.

В країні створили проєкти “Вівці та електрика” та “Худоба замість машини”, в рамках яких планують використовувати території під лініями електропередачі як пасовища, повідомляє НЕК “Укренерго” у Telegram.

Їх створили оператор системи передачі 50Hertz разом з оператором системи розподілу MITNETZ STROM та природоохоронними організаціями.

Зазвичай небажану рослинність щоліта скошують машинами, а в складних місцях вручну.

Тварини виїдають траву та кущі, таким чином розчищаючи територію під та біля високовольтних ліній електропередач. Це необхідно робити щороку за правилами безпеки, щоб раптовий електричний розряд не запалив дерево чи кущ та не почав пожежу.

Це допомагає створювати та підтримувати унікальні зелені середовища, які є домом для багатьох видів комах, птахів та звірів.

Наразі в Саксонії порядок під високовольтною мережею підтримують 300 овець та цап, а на території вздовж лінії між Саксонією і Тюрінгією за безпеку та екологічність відповідають п’ять корів декстерської породи.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments