Земля

Небезпеки, які несе неякісна вода: як їх уникнути?

Більше 50% захворювань людини спровоковані вживанням води поганої якості. На жаль, якісні і ті, що не забруднені ів результаті людської діяльності ресурси зараз у великій кількості знаходяться хіба що в льодовиках, підземних озерах і високогірних ключах. Однак не всім доступна розкіш таких джерел, тому більшість задовольняється водою з відкритих водойм, яку довго доводиться очищати за допомогою активних реагентів і сильних фильтров для воды.

26-05-15-foto-600x400-1

Які загрози приховує наша вода?

Всесвітня організація охорони здоров’я з кінця XX століття б’є на сполох: від нестачі води або її поганої якості щорічно помирають тисячі людей.

Природна вода є відмінним середовищем для розмноження патогенних організмів. У вигляді господарсько-побутових, каналізаційних стоків вона нерідко потрапляє у відкриті водойми, звідки надходить до кранів. Далі розвиток подій неважко передбачити. Забруднені ресурси несуть в собі небезпеку зараження дизентерією, холерою, гастроентеритом та іншими кишковими інфекціями.

Найнебезпечніше в тому, що наслідки вживання неочищеної води спочатку можуть бути непомітні. Але вони мають накопичувальний характер, якщо рідина для пиття рясніє солями, залізом, органічними сполуками.
Ось чому фильтры для очистки воды стали настільки затребувані не тільки у великих містах, а й у маленьких населених пунктах.

Рятуємося фільтром

Як би не старалися комунальні служби, показуючи статистику прийнятної якості водних ресурсів, останні часто піддаються вторинному забрудненню в водорозвідних мережах. Зараз про це знають багато, тому воду прямо з-під крана п’ють ті, кому не шкода розлучатися зі своїм здоров’ям. Інші ж купують бутильовану або фільтрують вдома.

Пляшки з водою — доля невеликих сімей або офісів. Найкраще користуватися фільтрами. На це є ряд причин:

  • з міркувань економії;
  • самоконтролю якості питного ресурсу;
  • незалежності від кількості і часу використання.

На сайті Filter.ua представлена велика кількість фільтрів, готових рішень для будинку, квартири, організації, а також їх комплектуючих. Менеджери знають особливості різних джерел водопостачання, тому зможуть проконсультувати з питання підбору якісної системи очищення води, яка підходить саме вам.

Купуйте фільтри для води, і неочищеної воді більше не буде місця у вашому домі!

Кнопка «Наверх»
Закрыть