Земля

Небезпеки, які несе неякісна вода: як їх уникнути?

Більше 50% захворювань людини спровоковані вживанням води поганої якості. На жаль, якісні і ті, що не забруднені ів результаті людської діяльності ресурси зараз у великій кількості знаходяться хіба що в льодовиках, підземних озерах і високогірних ключах. Однак не всім доступна розкіш таких джерел, тому більшість задовольняється водою з відкритих водойм, яку довго доводиться очищати за допомогою активних реагентів і сильних .

26-05-15-foto-600x400-1

Які загрози приховує наша вода?

Всесвітня організація охорони здоров’я з кінця XX століття б’є на сполох: від нестачі води або її поганої якості щорічно помирають тисячі людей.

Природна вода є відмінним середовищем для розмноження патогенних організмів. У вигляді господарсько-побутових, каналізаційних стоків вона нерідко потрапляє у відкриті водойми, звідки надходить до кранів. Далі розвиток подій неважко передбачити. Забруднені ресурси несуть в собі небезпеку зараження дизентерією, холерою, гастроентеритом та іншими кишковими інфекціями.

Найнебезпечніше в тому, що наслідки вживання неочищеної води спочатку можуть бути непомітні. Але вони мають накопичувальний характер, якщо рідина для пиття рясніє солями, залізом, органічними сполуками.
Ось чому стали настільки затребувані не тільки у великих містах, а й у маленьких населених пунктах.

Рятуємося фільтром

Як би не старалися комунальні служби, показуючи статистику прийнятної якості водних ресурсів, останні часто піддаються вторинному забрудненню в водорозвідних мережах. Зараз про це знають багато, тому воду прямо з-під крана п’ють ті, кому не шкода розлучатися зі своїм здоров’ям. Інші ж купують бутильовану або фільтрують вдома.

Пляшки з водою – доля невеликих сімей або офісів. Найкраще користуватися фільтрами. На це є ряд причин:

  • з міркувань економії;
  • самоконтролю якості питного ресурсу;
  • незалежності від кількості і часу використання.

На сайті представлена велика кількість фільтрів, готових рішень для будинку, квартири, організації, а також їх комплектуючих. Менеджери знають особливості різних джерел водопостачання, тому зможуть проконсультувати з питання підбору якісної системи очищення води, яка підходить саме вам.

Купуйте фільтри для води, і неочищеної воді більше не буде місця у вашому домі!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button