Наука

У Німеччині почнуть видавати сертифікати імунітету до коронавірусу

Німецькі вчені запропонували «маркувати» людей, які перемогли коронавірус спеціальними сертифікатами, щоб ті могли спокійно повернутися до життя в суспільстві, коли рівень зараження в країні спаде.

Співробітники Центру досліджень інфекцій їм. Гельмгольца в Брауншвейгу планують провести масштабне тестування населення Німеччини на коронавірус в кінці квітня. Якщо вчені отримають дозвіл, то перевірять понад 100 тисяч осіб на антитіла до нового коронавірусу. Результати тестування допоможуть зрозуміти, чи готова країна відкривати школи і проводити масові заходи. Людям, що видужали від нової коронавірусної інфекції після перевірки збираються видати спеціальні сертифікати.

«Сертифікат імунітету — щось на зразок прищепної карти, яка дає зелене світло при влаштуванні на роботу, — каже епідеміолог Жерар Краузе, — У випадку з коронавірусною інфекцією документ дозволить власникові без проблем повернутися до своїх обов’язків».

Тести, які проводять тепер можуть давати хибнопозитивні результати. 90% дорослих людей вже мають імунітет до вірусів сімейства SARS, не таких небезпечних, як новий коронавірус. Вчені сподіваються, що за два місяці зроблять тести на антитіла більш точними, і до кінця квітня будуть бачити реальну картину.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button