Екологія

У Вінниці побудують дослідний майданчик з виробництва «зеленого» водню

У Вінниці розпочнуть будівництво демонстраційно-дослідного майданчика з виробництва «зеленого» водню.

Відповідну дозвільну документацію інжинірингова компанія-інвестор у відновлювану енергетику KNESS отримала 12 липня, передає expro.com.ua.

Об’єкт побудують за технологією власної розробки KNESS RnD Center. «Зараз відпрацьовується нова технологія виробництва, відмінна від електролізу, адаптована для інтеграції з сонячними електростанціями», – зауважив представник вінницької компанії Євген Дідіченко.

На цей момент KNESS RnD Center отримав містобудівні умови та обмеження на будівництво демонстраційно-дослідного майданчика з виробництва водню з використанням відновлюваної електроенергії. Передбачається, що компанія перейде від лабораторних досліджень до відпрацювання в промисловому масштабі всього технологічного ланцюжка підготовки, виробництва, сепарації та збереження «зеленого» водню».

«Водень – це реальна економічно обґрунтована можливість сезонного акумулювання енергії, саме та необхідна ланка у переході на відновлювані джерела енергії, якої досі не вистачало, – каже керівник проєкту Андрій Бондар. – Водневий майданчик дасть змогу дізнатися об’єктивну вартість технології генерації водню у промисловому масштабі, відпрацювати дослідну установку, оптимізувати її у реальних умовах».

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button