Здоров'я

У ВООЗ закликали не захоплюватися вітамінами під час пандемії

Експерт ВООЗ застерегла від активного використання синтетичних вітамінів для зміцнення здоров’я під час пандемії. Спеціалістка закликала підтримувати імунітет, вживаючи більше овочів і фруктів.

Спецпредставник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Меліта Вуйнович порадила не захоплюватися вітамінами в період активного поширення захворювань під час пандемії. Багато людей з початком епідеміологічно несприятливого сезону починають вживати вітаміни, прагнучи таким чином зміцнити імунітет і захистити себе від зараження інфекціями.

Однак, за словами представника ВООЗ, з високими дозами вітамінів потрібно бути дуже обережними. Вуйнович закликала завжди радитися з лікарем, перш ніж починати приймати їх.

«Їх висока кількість може викликати різні несприятливі прояви», — повідомляє спецпредставниця.

Експерт зауважила, що набагато правильніше дотримуватися збалансованого харчування, вживати продукти з «природними вітамінами», тобто, фруктами і овочами, завдяки яким посилюється здатність слизових тканин боротися з вірусами. Щодня потрібно прагнути до того, щоб з’їдати п’ять порцій різних овочів і дві порції фруктів, кожна така порція повинна бути розміром приблизно з долоню людини.

Натхнення: www.medikforum.ru

Кнопка «Наверх»