Головна / Здоров'я / Медики назвали 10 продуктів, які сприяють зниженню тиску

Медики назвали 10 продуктів, які сприяють зниженню тиску

Медики назвали 10 продуктів, які сприяють зниженню тиску. За словами фахівців, гіпертонікам потрібно вживати продукти, які є джерелом калію.

Першим в переліку таких продуктів виявився буряк. Цей овоч багатий калієм і магнієм, які надають позитивний вплив на серце і судини. Фахівці радять також вживати картоплю, оскільки вона має в своєму складі калій, проте лікарі звертають увагу на те, що коренеплід варто запікати в шкірці і без солі.

За словами експертів, за допомогою мигдалю відбувається нормалізація холестеринового балансу, а шпинат впливає на розслаблення кровоносних судин. Вироблення гормонів стресу знижує селера, адже відомо, що саме ці гормони здатні звузити судини, внаслідок чого підвищується тиск.

У складі броколі міститься глютамінова кислота, яка знижує тиск крові. Апельсин є найбагатшим джерелом калію, а він зменшує холестерин і підвішений артеріальний тиск. За допомогою болгарського перцю і шипшини, які містять вітамін С, можливо розслаблення судин. Для цих цілей чудово підійде квасоля, оскільки в її складі є клітковина, магній і калій.