Здоров'я

Медики назвали 10 продуктів, які сприяють зниженню тиску

Медики назвали 10 продуктів, які сприяють зниженню тиску. За словами фахівців, гіпертонікам потрібно вживати продукти, які є джерелом калію.

Першим в переліку таких продуктів виявився буряк. Цей овоч багатий калієм і магнієм, які надають позитивний вплив на серце і судини. Фахівці радять також вживати картоплю, оскільки вона має в своєму складі калій, проте лікарі звертають увагу на те, що коренеплід варто запікати в шкірці і без солі.

За словами експертів, за допомогою мигдалю відбувається нормалізація холестеринового балансу, а шпинат впливає на розслаблення кровоносних судин. Вироблення гормонів стресу знижує селера, адже відомо, що саме ці гормони здатні звузити судини, внаслідок чого підвищується тиск.

У складі броколі міститься глютамінова кислота, яка знижує тиск крові. Апельсин є найбагатшим джерелом калію, а він зменшує холестерин і підвішений артеріальний тиск. За допомогою болгарського перцю і шипшини, які містять вітамін С, можливо розслаблення судин. Для цих цілей чудово підійде квасоля, оскільки в її складі є клітковина, магній і калій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button