Здоров'я

З віком похмілля зникає

Останні дослідження, що мали місце в Данії, підтверджують, що люди у віці 60 років і старше у меншій мірі схильні до похмілля, ніж їх молодші колеги.

У цьому дослідженні учені вивчили анкети більше 52 тисяч чоловік, у віці від 19 до 94 років (усі вони були жителями Данії). Респонденти давали відповіді на питання стосовно об’єму споживаної їжі і питва, а так само похмілля (як би між іншим).

Як виявилося у результаті, люди у віці 60 років і старше пили більше усіх – близько 15 напоїв в тиждень для чоловіків, і 10 для жінок; проти 14 напоїв в тиждень для юнаків і 7 для дівчат у віці від 18 до 29 років. З’ясувалося також, що симптоми похмілля були яскравіше виражені і молодих людей. 62% опитаних чоловіків у віці від 18 до 29 років писали про виснаження після вживання алкоголю(у той час літні особи у віці 60 і старше скаржилися на подібну недугу лише в 14% випадків).

Так само серед літніх чоловіків нудота була набагато рідша (усього лише в 1.5% випадків проти 10% для молоді), так само як і запаморочення (1.5% проти 8%).
Результати для жінок виявилися такими ж: нудота(11% проти 21% – літні/молоді люди), головні болі (21% проти 27%).

Це дослідження, як заявили учені, ще повністю не доводить теорію про те, що молоді люди більше схильні до впливу похмілля чим літні. Проте проведене дослідження додало немало знань про похмілля і його вплив на організм людини.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button