Різні цікавинки

Я – фентезі-герой

Чи любиш ти фентезі настільки ж сильно, як і ми? Чи здатен ти десятки і навіть сотні разів перечитувати пригодницькі історії про Персі Джексона або ж Гру Престолів, передивлятися всоте боротьбу Ордена Феніксу із відчайдушними Пожирачами Смерті? А може ти хочеш відчути себе героєм фентезі-історії? У нашій уяві ми вже давно маємо таємничі сили, а якщо показати це світові?

Наприклад, зняти відео, в якому головним персонажем фентезі-саги є ти, твій кращій друг або ж чотирилапий товариш. Це може бути продовження вже існуючої сюжетної лінії або навіть зовсім нова історія. Ось, як наприклад, відео https://www.youtube.com/watch?v=_e7jeXyyi6I у влогера Дани https://www.youtube.com/user/DanaYakym/featured

Юхууу, це  ж  просто  крутяцьке видовище виходить. Покажи світові, своє друге «Я» та отримай визнання публіки, шану та гарні призи від видавництва «Ранок»

Для участі потрібно :

1)Відзняти коротеньке відео за темою: Я – фентезі герой

2)Надіслати його на пошту pr@ranok.com.ua та розмістити в своїй соц. мережі (ФБ (Facebok, Instagram, YouTube ) відео з хештегом #Яфентезігерой до 10 вересня 2017 року.

3)Передати естафету 3 друзям

4)Чекати гучного перегляду  та голосування на заході «Таємне життя поціновувачів фентезі», в межах 24 Форуму Видавців у Львові  

Переможець відеофлешмобу отримає 6 супер крутих книжкових новинок від видавництва «Ранок»:  “Герої Олімпу.Зниклий Герой”, “Звіродухи”, “Корнуольський коледж.Що приховує Кара Вінтер”, “Том Гейтс”, “Школа чарівних тварин”, “Школа чарівних тварин. Самісінькі ями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button