Поради

Як готується та з чим смакує класична італійська піца?

Щоб приготувати ідеальну піцу, потрібно дотримуватися кількох правил. Саме вони гарантуватимуть нам успіх і такий смак, мовби страва – з піцерії в центрі Неаполя. Секрети приготування знають і у Вінниці. Там доступна піца на дровах – доставка LA П’ЄЦ випікає її в печі за класичним італійським рецептом.

В Україні мода на цю страву, здається, ніколи не згасне. Головне, знайти такий заклад, де будуть доступні страви, які не відрізняються за якістю від своїх італійських аналогів. Наприклад, можна вибрати доставку, та отримати якісні три піци у подарунок.

Секрет смачної піци полягає у двох основних питаннях. Перше – це підбір відповідних високоякісних інгредієнтів. Друге: спосіб приготування, а точніше прилад, в якому ми печемо. Якщо ви хочете спекти смачну італійську піцу самостійно, вам знадобиться спеціальна пічка.

Які типи печей використовуються для приготування піци?

Сьогодні їх існує дуже багато, саме тому вибір конкретної моделі повинен відповідати вашим потребам. Залежно від того, чи плануєте ви спекти таку піцу вдома або в ресторані. Печі можна розпалювати різними способами, найпоширеніші – електричні печі та більші й ефективніші газові печі.

Безперечно, ви створите зовсім інший, оригінальний і ближчий до Італії аромат піци, якщо піч буде на дровах. Незалежно від способу живлення, пристрої мають різну ємність, тому конкретну модель слід вибирати залежно від потреб. Доставка піци у Вінниці випікає її у п‘єці, як і заведено в Італії. Скуштуйте цю страву, яка приготована за традиційною рецептурою, замовивши її тут: https://lapiec-pizza.vn.ua/

Чому варто використовувати піч для піци?

Професійне обладнання дозволяє отримати відмінну якість випічки без нашого втручання. Печі для піци дозволяють вам підтримувати цю якість дуже довго. Як правило, вони мають дуже великий температурний діапазон, а їхнє регулювання дозволяє рівномірно випікати тісто за короткий час. Якщо ви шукаєте пристрій для закладу, піч для піци швидко окупиться, що підтверджується незмінною популярністю цієї італійської страви.

Чи є альтернатива для того, щоб справжню піцу без печі?

Для домашньої випічки мало хто може дозволити спеціально купувати духовку. Хороша альтернатива – обладнати свою кухню спеціальним пристроєм, який виготовлений із натурального каменю (граніту, вулканічного каменю). Це надзвичайно міцний і вогнестійкий матеріал. Він дозволяє швидко та рівномірно випікати страву. Ба більше, піца, запечена на камені, має ідеальне тісто: хрустке зовні та м’яке зсередини.

Які напої пасуватимуть до піци?

Піца походить із Італії, і в цій країні хороша їжа не може обійтися без вина. Однак варто знати, який сорт підходить для окремих добавок піци, щоб підкреслити їхній смак та забезпечити неповторне застілля.

Класичний вид страви – це «Маргарита». Смак помідорів, свіжого базиліку й ніжної моцарели чудово поєднується з білим вином. Прекрасний варіант – совіньон блан, із характерним цитрусовим ароматом. Альтернативою буде ніжний мерло. У цьому поєднанні давайте краще важких і міцних вин, які будуть домінувати над смаком помідорів.

Любителі піци «Чотири сири» можуть віддати перевагу білому вину з підвищеною кислотністю. Адже цей виразний напій чудово нівелює жирний смак, завдяки чому страва здається легшою. Для такої піци краще вибрати молоде ароматне вино для ризелінгу. Білий шардоне буде чудовим для менш жирних видів піци, таких як карбонара. Бажаємо успіхів у виборі!

Кнопка «Наверх»