Всесвіт

Як космонавти борються з депресією на МКС?

Як повідомляють психологи, що працюють у великих космічних агентствах, практично всі космонавти, що знаходяться тривалий час на борту Міжнародної Космічної Станції, схильні до емоційних перепадів настрою і затяжних депресій. Тривале ізолювання від суспільства на порівняно невеликому космічному апараті в колі одних і тих же членів екіпажу, та ще й в умовах мікрогравітації – це не тільки велике фізичне, а й психологічне навантаження для кожного космонавта. Для того, щоб забезпечити космонавтам більш стабільний емоційний стан на борту МКС, психологи пропонують всім членам екіпажу приділяти час своєму хобі під час тривалих експедицій на орбітальній станції.

Фахівці NASA розкривають секрет, як космонавти борються з депресіями на МКС.

На фотографії вище показана жінка-астронавт Карен Найберг (Karen Nyberg) під час 36-ої експедиції на борту МКС за своїм основним і улюбленим хобі – шиттям.

Виявляється, як у повсякденному житті на Землі, так і на борту орбітальної станції не можна постійно займатися тільки роботою, якщо мозок не отримує гормонів задоволення, при чому протягом довгого періоду, то це призводить спочатку до психологічних, а потім і фізичних проблем. Улюблене заняття чи хобі дає людині емоційне задоволення і дозволяє відпочивати від одноманітної роботи, що благотворно впливає на психіку людини і здоров’я всього організму в цілому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button