Авто

Як обміняти старе авто на нове

foto_cikavosti_04.09.2014_05_resized

Слово “трейд-ін” мандрує по рекламних шпальтах газет вже майже століття і фактично означає обмін авто на авто з доплатою. Вигідно це тоді, коли маєш один автомобіль, а хочеться інший, але грошей на нього не вистачає. Як можна вчинити в такому випадку? Просто продати автомобіль, докласти грошей і купити той інший. Є тільки одне “але”: все це потребує чимало часу і нервів. Якщо ви ще не проходили через все це, то просто уявіть собі…

Вам прийдеться постійно підтримувати автомобіль у передпродажному стані, зустрічатись з багатьма “клієнтами”, торгуватися, переконувати, викроювати час на зустрічі, катати потенційних покупців, оформляти-переоформляти, стояти в чергах тощо.
Ось для тих, хто хоче позбутися старого та придбати інший (як новий, так і “об”їжджений” автомобіль), але не може витрачати на це час — і існує trade-in обмін авто на авто в автосалоні Скай Моторс. При цьому продати свій автомобіль і придбати новий можна протягом одного робочого дня.

Як же практично та поетапно проводиться авто обмен http://trade-in.skymotors.com.ua/ в салоні Скай Моторс?
1.Вибираєте на сайті, а потім і в салоні новий автомобіль.
2.Надаєте свій автомобіль для діагностики та оцінки безпосередньо експертам будь-якого салону “Скай-Моторс” у Києві. Враховується зовнішній вигляд, технічний стан та рівень попиту на ту або іншу модель автомобіля на вітчизняному авторинку.
3.Авто знімається з обліку за місцем реєстрації.
4.Ваш автомобіль викупляють та оформляють угоду купівлі-продажу нового автомобіля. Ви вносите різницю вартості згідно з рахунком на машину.
5. Отримуєте свій новий автомобіль і швидко від”їжджаєте, щоб вони не передумали!

Які ж особливості такої послуги?

1. Ви повинні зрозуміти, що автосалон несе витрати на оцінку, технічну та юридичну діагностику, обслуговування та передпродажну підготовку вашого автомобіля перед тим, як його продати. Тому оцінка вартості буде трохи меншою від тієї, що вам може запропонувати авторинок. Зважте все ж, чи варто втрачати дорогоцінний час і не менш дорогоцінні нерви.
2.Автосалон не викупить аварійний або “поношений” або надто дешевий автомобіль (вітчизняного або китайського виробництва), оскільки така операція буде дуже збитковою.
3.Автосалон може відмовитись від викупу автомобіля, виготовленого на замовлення або надто дорогого, оскільки його складно буде продати.
Та все ж таки — краще зверніться в салон до фахівців особисто і запитайте.
Власне, трейд-Ін пропонують багато автосалонів та фірм. Чому саме обмін авто на авто в Скай Моторс приваблює?

Є кілька дуже вагомих аргументів “за”, і всі їх варто перелічити:

1.Салон пропонує широкий вибір нових та ненових автомобілів.
2.Діагностика та оцінка вашого автомобіля проводиться максимально швидко і навіть за їх рахунок.
3.Салон викупляє кредитовані автомобілі.
4.Якщо буде необхідність — нададуть допомогу при знятті чи постановці автомобілів на облік у ДАІ.
5.Провадиться терміновий викуп автомобілів б/в.

Кнопка «Наверх»
Закрыть