Гумор

Створено “розумне” сидіння для унітазу, яке усуває сморід

Винахідник з штату Теннессі закликав людей забути про неприємні запахи в туалеті з допомогою його дітища – “розумного” сидіння для унітазу з вбудованим вентилятором.

Позбавлення від неприємних запахів в туалеті – непросте завдання, з якої багато людей воліють боротися з допомогою вентиляторів, ароматизованих свічок або освіжувачів повітря у вигляді спреїв. Проте нещодавно стало відомо, що про всі ці способи можна забути – їм на зміну прийшов новий винахід, який швидко видаляє небажані запахи, роблячи повітря в клозеті чистим та свіжим, пише кореспондент таблоїду Mail Online.

foto_cikavosti_04.09.2014_04_resized

Новий пристрій “Свіже повітря плюс” (Fresh Air Plus) являє собою сидіння для унітазу, яке усуває неприємні запахи шляхом виведення їх назовні, за межі приміщення. “Fresh Air Plus” було винайдено Адамом Пейз (Adam Payz) з Нешвілла, штат Теннессі, який в даний час намагається зібрати 50 000 фунтів стерлінгів (80 000 доларів) за допомогою Kickstarter (сайт для залучення коштів з метою фінансування різних проектів), щоб запустити випуск цих виробів в березні 2015-го року.

Читайте також: Автокрісла для дітей виявилися бруднішими від кришок унітазів

За словами Адама, принцип дії його винаходу досить простий: коли людина сідає на “розумний” стульчик, спрацьовує датчик і встановлений всередині сидіння вентилятор усуває будь-які неприємні запахи.

Потім “аромати” виводяться назовні через вентиляційний отвір. Винахідник каже, що знімне сидіння підійде до будь-якого унітазу, з якого знято старе сидіння.

Варто відзначити, що однією з проблем, з якою доведеться зіткнутися потенційним власникам “Fresh Air Plus”, може стати вентиляційний отвір. Справа в тому, що за задумом американця він повинен бути просвердлений в стіні будинку, щоб забезпечити виведення газів назовні. Однак для людей, які живуть в будинках з матеріалу міцніше, ніж дерево, така вимога може виявитися нездійсненою.

foto_cikavosti_04.09.2014_04-01_resized

Крім того, сидіння має бути підключене до розетки для живлення вентилятора, що також створює певні труднощі і навіть загрожує травматизмом.

Читайте також: Кнопки в ліфтах лікарень брудніше кришок унітазу

Тим не менш, винахідник “розумного” стульчика з вентилятором стверджує, що його дітище – кращий спосіб уникнути смороду.

“Традиційні стельові вентилятори є неефективним рішенням, оскільки дозволяють запахам проникати в кімнату. Освіжувачі повітря всього лише маскують запах і часто погіршують його, акцентуючи увагу на тому, що ви робили в туалеті. А ось “Fresh Air Plus” дійсно допоможе людям стати більш безтурботними”, – завершив він.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button