Поради

Як обрати якісну електронну сигарету

Дедалі частіше люди “переходять” на паління електронних сигарет, адже вони стають вигіднішим та кориснішим варіантом. Все тому, що вміст тютюну у такі сигареті значно нижчий або ж взагалі відсутній і така альтернатива цигарці не спричиняє дискомфорт оточенню.

Проте, вибір якісного обладнання – справа відповідальна та не легка. Щодня реклама пропонує нових виробників електронних сигарет та стверджує про їхні позитивні характеристики. Щоб впевнитись у вірному виборі – читайте далі.

Критерії вибору електронних сигарет

Перше, що потрібно зробити – це визначитися із регулярністю використання та особистими побажаннями.

  • Якщо ви завзятий курець, то варто обрати девайс із потужним акумулятором, який не доведеться часто заряджати. Наприклад, об’єму 900 мА вистачає приблизно на половину дня. Акумулятор потужністю 1900 мА – при активному використанні витримає без підзарядки понад добу.
  • Бак електронної сигарети – одна із основних її складових. Їх поділяють на атомайзери та кліромайзери. Зрозуміти який варіант буде комфортний для використання можна лише спробувавши. Представники сучасних електронних сигарет дають можливість потенційним клієнтам випробувати різні варіанти девайсів. Для новачків краще використовувати кліромайзер, адже він легший у використанні та не потребує ретельного догляду та частої заміни.
  • Звертайте увагу на термоконтроль. Ця функція рівномірно випаровує рідину та продовжує “життя” електронного приладу. Особливо зручна функція для новачків, які не мають свого стилю паління. Контроль допоможе уникнути витікання рідини, плям та присмаку горілого. Встановивши комфортну температуру, ви відчуватимете смак та не спалите сигарету.
  • Смак рідини залежить від особистих уподобань. Визначити улюблений можна лише шляхом експериментів. Зважайте на міцність рідини.

(Вибрати електронну сигарету: детальніше)

Позначки рідин до електронних сигарет

Кожен картридж до електронної сигарети має свою позначку:

  • 0 мг\мл – це позначка рідини без вмісту нікотину;
  • 6 мг\мл – суперлайт. Ідеальний варіант для тих, хто намагається кинути палити.
  • 11-12 мг\мл – легкий вміст;
  • 16-18 мг\мл – міцна;
  • 24 мг\мл – дуже міцна.

Не варто зловживати міцними картриджами, адже вони шкодять організму людини на рівні зі звичайними цигарками. Навіть при малому вмісті нікотину не потрібно надмірно захоплюватися палінням електронної сигарети, адже вона здатна пошкоджувати горло та його слизову.

Пам’ятайте, що запорука здоров’я – це розумна міра у всьому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button