Поради

Як обрати крутий станок для гоління?

Скільки рекламних роликів про станки для гоління ми бачили? Ефектні відео з використанням продуктів найкращих брендів, які доводять, що слід обирати саме їхній продукт. Все це відбувається під перелік переваг товару та розповідями про те, як класно почуватиметься користувач після гоління. Однак, далеко не завжди бренд товару є показником якості. Товари з таких категорій слід обирати виключно під себе, аби обраний продукт повністю відповідає особистим побажанням. Про те, на що звернути увагу під час пошуку станку для гоління, ми розкажемо в нашому матеріалі.

Безпека користувача

На відміну від небезпечних лез, станки для гоління є більш безпечними в силу своєї конструкції. Наприклад, бритва з закритим гребенем оснащена рифленою планкою безпеки. Завдяки цьому можна уникнути дискомфорту під час гоління. Більше ніяких порізів та синців на щоках.

Ще одна варіація станку – версія з відкритим гребенем. Ці засоби дозволяють ефективно поратися з густою та довгою бородою. Ні, це не буде виривання волосся зі шкіри – ви зможете обережно голити його, не залишаючи поодиноких волосин.

Кількість лез у станку

Це важливий критерій, на який слід зважати під час гоління. Станки з трьома чи п’ятьма лезами будуть набагато більш зручними, адже скорочується кількість рухів. Як наслідок – гоління стає більш гладким, і шкіра не є такою подразненою.

Станок для гоління зі змінною касетою також є хорошим варіантом, адже в такому випадку головка буквально “плаває” та огинає контури обличчя. До того ж, така модифікація оснащена індикаторними смужками, що дають пом’якшувальний ефект. Також, для чоловіків з жорстким волоссям спеціалісти з Barbercompany рекомендують використовувати станки з косим зрізом лез. Це дозволить уникнути подразнення та отримати гладку шкіру після завершення процедури.

Вага має значення 

Простий принцип – чим легше станок, тим сильніше варто притискати його до шкіри під час гоління. Так, якщо ви користуєтеся важким станком, він буде легко ковзати по щоках та підборідді, і можна буде обійтись без зайвих зусиль. Втім, легкі бритви демонструють кращу маневреність. Це довзволяє легше справлятись з проблемними ділянками (наприклад, скулами). Якщо у вас виникають труднощі з тим, аби обрати якісний продукт, ви завжди можете звернутись до спеціалістів. Вони проконсультують вас по всіх актуальних питаннях та нададуть рекомендації щодо того, який товар краще обрати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button