Поради

Як опанувати ІТ-спеціальності завдяки школі «Лемон Скул»

Сьогодні ІТ-фахівців вважають працівниками майбутнього. Побутує думка, що стати програмістом можуть лише обрані люди. Проте це не зовсім так. Насправді айті-спеціальність має багато розгалужень, і знайти свою спеціалізацію вдасться людям із різними нахилами. Школа програмування Lemon School доводить, що курси програмування Київ допоможуть швидко опанувати нову професію з нуля.

Особливості навчання на ІТ-спеціальностях

Головна особливість та перевага айті навчання у тому, що процес здобуття освіти триває значно менше, ніж у вищому навчальному закладі. За умовами інтенсивного відвідування курсів (три-чотири рази на тиждень), за два-три місяці вдасться опанувати спеціальність. Школа Lemon School проводить пришвидшений курс навчання, де разом з теорією велика увага зосереджена на практичних заняттях.

Під час навчального процесу викладачі відділяють «воду» від важливого матеріалу та пояснюють складні теми простими словами. Це дозволяє зберегти інтерес та мотивацію при опануванні нової професії. IT курси від «Лемон Скул» побудовані за принципом градації складного матеріалу: чим більше студент опанував теорії, тим складнішим для нього стають практичні завдання.

Які курси ІТ від Lemon School обрати

Люди, які лише думають про вибір професії, чи вже мають певний досвід у айті сфері, можуть пройти навчання у школі «Лемон Скул». Серед запропонованих курсів студентам пропонують вибрати один із напрямків:

  • SEO-напрямок. Спеціалісти працюють над збільшенням трафіку сайту, підвищення видачі сторінки у списку рекомендацій пошукової системи.
  • Верстка HTML, CSS, Front End. На цьому етапі фахівець навчиться працювати з різними напрямками, проте без поглибленого занурення. Людина зможе обрати напрямок, у якому буде найцікавіше працювати.
  • Графічний дизайн. Це найсучасніший напрямок у ІТ. Навчання підходять для людей, які вже мають певний досвід у галузі.
  • QA-тестувальник. Користувачі отримають теоретичні основи, щоб тестувати програмне забезпечення.

Незважаючи, який напрямок вибере студент, він здобуде затребувану професію та можливість отримувати стабільний високий заробіток. Разом із навчанням на основному курсі студенти удосконалюють свою англійську, стаючи затребуваними спеціалістами для провідних компаній світу.

Переваги працевлаштування після навчання у школі Lemon School

Школа «Лемон Скул» пропонує курси ІТ з подальшим працевлаштуванням. За бажанням студента, він може самостійно шукати вакансію в українських та міжнародних організаціях. Та компанія Lemon School також допомагає своїм клієнтам розвинути кар’єру. Після курсу навчання та фінального тестування користувачі отримують сертифікат. Талановитим людям школа пропонує працевлаштування у власній студії ArtLemon.

Кадрові спеціалісти складають резюме для компаній, підбирають вакансії, дають рекомендації для вдалого проходження співбесіди. «Лемон Скул» надає рекомендації випускникам, що значно збільшує їхні шанси влаштуватися на вигідну посаду. Працювати у сфері ІТ можна у віддаленому форматі, тому спеціалісти галузі не прив’язані до конкретного місця проживання.

У ціну курсу входить теоретичний матеріал та практичні заняття. Користувачі отримують доступ до навчальних матеріалів, спілкуються з викладачами та іншими студентами. Школа пропонує здобувати освіту у звичному та віддаленому форматі. На навчання в онлайн-режимі діє знижка 30%. Середня ціна курсу (три-чотири місяці) становить близько 10 тис грн. Ціна навчання вартує того, аби опанувати затребувану професію у майбутньому.

Записатися на курс можливо за контактними номерами телефонів або залишити заявку на сайті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button