Здоров'я

Як повернути радість інтимної близькості: інтимна пластика

На жаль, досі є теми, про які не прийнято говорити публічно, принаймні у нас. У більшості розвинених країн люди подолали свої внутрішні бар’єри, щоб зробити життя краще.

1-30-11-2016-600-373

Сьогодні піде мова про настільки делікатної процедурі, як лабіопластика. Навряд чи вам доводилось про неї чути. Але вона дозволяє багатьом жінкам, які втратили впевненість у своїй привабливості знову відчути себе бажаними. З її допомогою малі статеві губи набувають правильної форми, симетричність та естетично привабливий вигляд.

Багатьом навіть молодим жінкам потрібна ця процедура, щоб позбутися від вроджених дефектів на кшталт асиметрії статевих губ. Сама операція триває близько півтори години і зазвичай входить в комплекс процедур, спрямованих на надання статевим губам естетичної краси.

Після її закінчення пацієнтка знаходиться протягом двох годин під наглядом лікарів у стаціонарі. У деяких випадках для зняття больових відчуттів рекомендується випити знеболювальне. Але подібні випадки досить рідкісні. Сама операція проводиться під наркозом.

Період відновлення займає два тижні. Протягом цього періоду пацієнткам заборонено приймати ванну, займатися бігом і мати інтимну близькість. Також обов’язкові періодичні відвідування лікаря для спостереження і консультацій.

Лабіопластика — стоїть на перетині косметології та пластичної хірургії. З одного боку, вона повертає внутрішнім статевим губам привабливість, робить їх симетричними і надає потрібну форму, з іншого — дозволяє повною мірою відчути задоволення обом партнерам від статевого акту.

Внутрішні статеві губи при збудженні набухають. У них приливає величезна кількість крові, що, в свою чергу, сприяє більш щільного обхвату статевого члена. Тут http://laserone.com.ua/intimate_plastic/ цю процедуру проводять за допомогою лазера. Використання спеціального приладу LaserOne дозволяє скоротити період реабілітації і домогтися високої точності корекції.

Які процедури застосовуються в інтимній пластиці

Звичайно ж, багато чого залежить від того, з якою проблемою ви прийшли до лікаря. Якщо ж брати найпоширеніші випадки, то це, звичайно ж, післяпологові травми. У багатьох жінок після складних пологів відтягується капюшон клітора, через що досягти задоволення стає в рази складніше.

Це далеко не всі проблеми, з якими стикаються жінки, які на собі відчули всю тяжкість материнства. Приміром, з великих статевих губ може піти жировий прошарок. Говорити про її важливість при статевому акті не доводиться.

В найгіршому з випадків спостерігається порушення закривальної функції. Якщо залишити цю проблему невирішеною, то в майбутньому все може бути набагато гірше, і тоді без серйозного хірургічного втручання обійтися не вийде.

На щастя, всі ці нюанси досвідчений лікар може усунути за дві години. Причому на термін реабілітації це ніяк не вплине. У великі статеві губи накачує гіалуронова кислота, закривальна функція відновлюється хірургічно.

Через два тижні статеві губи повністю відновлюються. Але з статевим життям краще не поспішати. Все потрібно робити поступово, адже від психологічного чинника неповноцінності так відразу не позбутися. Хоча деяким пацієнткам вдається перескочити цей етап і відразу ж отримувати повне задоволення від інтимної близькості.

А як же «природна» краса

На жаль, досі багато жінок відмахуються від інтимних проблем, мотивуючи свою бездіяльність пологами, віком або вродженою недугою. Але чи варто через це відмовлятися від повноцінного сексуального життя вирішувати тільки вам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button