Здоров'я

Обмеження місць для куріння приносить користь здоров’ю громадян

Рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров’я розширювати зони і області, які вільні від куріння, вважають фахівці, абсолютно виправдана. Результати дослідження великої групи вчених узагальнили дані кількох робіт експертів в даній сфері на території європейського континенту та Північної Америки, які були проведені в період з 2008 року до поточного часу.

zaborona_kurinnia_450

Фахівцями були проаналізовані дані про народження приблизно 2500000 дітей і майже 250 тисячах випадків захворювання астмою. Експерти дійшли висновку, що в ряді країн, де законодавчо була введена сувора заборона на куріння в громадських місцях – у парках і скверах, в приміщеннях спортивних споруд та поблизу дитячих ігрових майданчиків, в аеропортах і вокзалах, на інших територіях – вдалося вельми (до 10 відсотків) знизити число ранніх пологів і зменшити поширення такої хвороби, як астма, серед дітей і підлітків.

Читайте також: Пасивне куріння завдає незворотної шкоди здоров’ю дитини

Таким чином, дослідники ще раз підтвердили підтвердили, що пасивне куріння, якому нерідко піддаються вагітні жінки в громадських місцях у тих державах, де заборона не введена, негативно позначається і на перебігу пологів, і на здоров’я малюків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button