Головна / Різні цікавинки / Як правильно вибрати сантехніку?

Як правильно вибрати сантехніку?

Як правильно вибрати сантехніку?Як правильно вибрати сантехніку? З цим питанням стикалися багато людей при її покупці. Сьогодні існує величезний вибір сантехніки, одна красива і блискуча, але підробка, в той час як інша — фірмова і якісна. Хороша сантехніка подарує вам справжній комфорт і створить всі умови для комфортного проживання. Тільки уявіть, які проблеми можуть виникнути, якщо вийде з ладу раковина, унітаз або кран. Неправильний вибір сантехніки — це загроза затопити сусідів, зіпсувати також свою підлогу, тільки дані наслідки тягнуть за собою великі витрати на ремонт, не кажучи вже про нерви. Правильний вибір сантехніки — це гарантія доброзичливих відносин з сусідами і недоторканність власного бюджету, звичайно, в плані його захисту від непередбачених витрат на ремонт.

З якого матеріалу вибрати сантехніку?

Сьогодні сантехніку зазвичай роблять з акрилу, чавуну, сталі та порцеляни.

Акрил — це сучасний матеріал, що представляє собою легкий і міцний пластик. Батьківщина акрилу — Голландія. Акрил — це багатошаровий пластик, чим більше він містить шарів, тим він міцніши і, звичайно, дорожчий. Матеріал гарний, теплий, легко миється, а також відрізняється підвищеною стійкістю до вм’ятин і подряпин. Важливо зауважити, що акрил — це багатошаровий і міцний матеріал, тому вироби з акрилу легко переносять удари. Тріщини можна легко замазувати за допомогою спеціальних засобів. Все це робить акрил лідером на ринку сучасних сантехнічних матеріалів.

Сантехніка з чавуну знайома практично всім. Чавун — це основний матеріал практично всіх радянських ванн. Чавунні ванни відмінно зберігають тепло, вони не деформуються і не іржавіють. Чавунна сантехніка — це хороший вибір при відносно відчутних витратах.

Сантехніка зі сталі. Із сталі роблять найдешевші ванни, в яких більше мінусів, ніж плюсів. Ванни швидко остигають. Також сталеві ванни можуть з часом почати деформуватися, крім того, вони схильні до корозії.

Фарфор — це популярний матеріал, який складе гідну конкуренцію акрилу. Він естетичний, міцний, легко миється, а, крім того, його роблять з натуральних компонентів, тому якщо вам подобаються вироби, безпечні з точки зору екології, то ваш вибір — фарфор.

Вибір сантехніки — це, перш за все, вибір матеріалу, оскільки саме від матеріалу залежить ціна. Унітази також виробляють з порцеляни і акрилу. Але при виборі унітазів потрібно звертати увагу і на інші речі. Безумовно, він повинен бути міцним. Але деякі унітази можуть бути дуже гучними. Коли в нічній тиші лунає оглушливий рев води з подальшим гарчанням наповнюваного зливного бочка — погодьтеся, в такій ситуації мало приємного. Тому при виборі сантехніки для туалету не соромтеся запитувати у продавця документацію на товар, безшумний набір води — це найважливіша характеристика будь-якого бачка.

Сьогодні в цілях економії стало модно ставити економічні зливні бачки, які мають два режими зливу: а саме частковий і повний злив. Такі бачки більш вузькі по ширині. За рахунок такого тиску досягається хороший слив з використанням меншої кількості води. Такі бачки дуже зручні, адже можна злити мало води. Слід вибирати унітаз з круговим зливом, при такому зливі вода стікає з усіх боків, змиваючи ефективінше. Варто зауважити, що сьогодні продаються унітази, які мають антибактеріальне покриття, і більше 90 % бактерій просто вмирають, потрапивши на таке покриття. Якщо вас зацікавив такий унітаз, можете пошукати в інтернеті більш детальну інформацію про нього, або завітати в один чи http://santehico.com.ua/інтернет-магазин сантехніки з більш широким вибором всієї сантехнічної продукції.

Вибір змішувача і раковини потрібно здійснювати одночасно, тому що така сантехніка повинна добре поєднуватися між собою. Змішувач явно може не підійти для раковини. Краще купувати порцелянову раковину, тому що вона миється простіше в силу того, що фарфор володіє найменшою пористістю, а тому він гірше вбирає бруд. Змішувачі краще купувати відомих брендів у фірмових магазинах. Поганий змішувач — це завжди більше проблем, ніж вигоди. Краще заплатити за якість, ніж за ремонт, адже змішувач може почати текти вночі. Також варто приділити увагу водяним шлангах, вони також повинні бути хорошої якості.