Різні цікавинки

Як правильно вибрати сантехніку?

Як правильно вибрати сантехніку?Як правильно вибрати сантехніку? З цим питанням стикалися багато людей при її покупці. Сьогодні існує величезний вибір сантехніки, одна красива і блискуча, але підробка, в той час як інша – фірмова і якісна. Хороша сантехніка подарує вам справжній комфорт і створить всі умови для комфортного проживання. Тільки уявіть, які проблеми можуть виникнути, якщо вийде з ладу раковина, унітаз або кран. Неправильний вибір сантехніки – це загроза затопити сусідів, зіпсувати також свою підлогу, тільки дані наслідки тягнуть за собою великі витрати на ремонт, не кажучи вже про нерви. Правильний вибір сантехніки – це гарантія доброзичливих відносин з сусідами і недоторканність власного бюджету, звичайно, в плані його захисту від непередбачених витрат на ремонт.

З якого матеріалу вибрати сантехніку?

Сьогодні сантехніку зазвичай роблять з акрилу, чавуну, сталі та порцеляни.

Акрил – це сучасний матеріал, що представляє собою легкий і міцний пластик. Батьківщина акрилу – Голландія. Акрил – це багатошаровий пластик, чим більше він містить шарів, тим він міцніши і, звичайно, дорожчий. Матеріал гарний, теплий, легко миється, а також відрізняється підвищеною стійкістю до вм’ятин і подряпин. Важливо зауважити, що акрил – це багатошаровий і міцний матеріал, тому вироби з акрилу легко переносять удари. Тріщини можна легко замазувати за допомогою спеціальних засобів. Все це робить акрил лідером на ринку сучасних сантехнічних матеріалів.

Сантехніка з чавуну знайома практично всім. Чавун – це основний матеріал практично всіх радянських ванн. Чавунні ванни відмінно зберігають тепло, вони не деформуються і не іржавіють. Чавунна сантехніка – це хороший вибір при відносно відчутних витратах.

Сантехніка зі сталі. Із сталі роблять найдешевші ванни, в яких більше мінусів, ніж плюсів. Ванни швидко остигають. Також сталеві ванни можуть з часом почати деформуватися, крім того, вони схильні до корозії.

Фарфор – це популярний матеріал, який складе гідну конкуренцію акрилу. Він естетичний, міцний, легко миється, а, крім того, його роблять з натуральних компонентів, тому якщо вам подобаються вироби, безпечні з точки зору екології, то ваш вибір – фарфор.

Вибір сантехніки – це, перш за все, вибір матеріалу, оскільки саме від матеріалу залежить ціна. Унітази також виробляють з порцеляни і акрилу. Але при виборі унітазів потрібно звертати увагу і на інші речі. Безумовно, він повинен бути міцним. Але деякі унітази можуть бути дуже гучними. Коли в нічній тиші лунає оглушливий рев води з подальшим гарчанням наповнюваного зливного бочка – погодьтеся, в такій ситуації мало приємного. Тому при виборі сантехніки для туалету не соромтеся запитувати у продавця документацію на товар, безшумний набір води – це найважливіша характеристика будь-якого бачка.

Сьогодні в цілях економії стало модно ставити економічні зливні бачки, які мають два режими зливу: а саме частковий і повний злив. Такі бачки більш вузькі по ширині. За рахунок такого тиску досягається хороший слив з використанням меншої кількості води. Такі бачки дуже зручні, адже можна злити мало води. Слід вибирати унітаз з круговим зливом, при такому зливі вода стікає з усіх боків, змиваючи ефективінше. Варто зауважити, що сьогодні продаються унітази, які мають антибактеріальне покриття, і більше 90 % бактерій просто вмирають, потрапивши на таке покриття. Якщо вас зацікавив такий унітаз, можете пошукати в інтернеті більш детальну інформацію про нього, або завітати в один чи http://santehico.com.ua/інтернет-магазин сантехніки з більш широким вибором всієї сантехнічної продукції.

Вибір змішувача і раковини потрібно здійснювати одночасно, тому що така сантехніка повинна добре поєднуватися між собою. Змішувач явно може не підійти для раковини. Краще купувати порцелянову раковину, тому що вона миється простіше в силу того, що фарфор володіє найменшою пористістю, а тому він гірше вбирає бруд. Змішувачі краще купувати відомих брендів у фірмових магазинах. Поганий змішувач – це завжди більше проблем, ніж вигоди. Краще заплатити за якість, ніж за ремонт, адже змішувач може почати текти вночі. Також варто приділити увагу водяним шлангах, вони також повинні бути хорошої якості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button