Здоров'я

Програма для смартфонів виявить людей із залежністю від мобільних технологій

Співробітники Боннського університету розробили мобільний додаток для Android, здатний виявити ознаки депресії і факти надмірного використання мобільних пристроїв. Додаток називається Menthal і вже доступний. Він відстежує, скільки часу людина витрачає на телефон, і якими програмами користується найчастіше.

Програма для смартфонів виявить людей із залежністю від мобільних технологій

Одночасно з цим відбувається відстеження поширеності та прогресування психологічних проблем серед користувачів. Вчені сподіваються, що з їх додатком люди скоротять час використання мобільних пристроїв, сівши на “цифрову дієту”. Додаток протестували на 50 студентах. Час, що витрачається на використання пристроїв, шокував фахівців.

Більше 50 % учасників користувалися телефоном більше 2 годин на день. В середньому люди зверталися до телефону більше 80 разів на день, або кожні 12 хвилин. Зібрана інформація в анонімному режимі надсилалася на сервер, де зберігалася для проведення аналізу. У майбутньому вона дозволить зрозуміти, з якого моменту можна діагностувати справжню залежність від мобільних пристроїв.

Той факт, що депресія зазвичай пов’язана з відстороненням від суспільства і неможливістю отримувати задоволення зі звичних джерел, дає можливість через телефон виявити проблеми з психікою. На думку психолога Томаса Шлапфера, під час депресії змінюється те, як людина використовує телефон. Люди роблять менше дзвінків, рідше виходять за межі будинку, про що дозволяє судити GPS-моніторинг.

Натхнення: meddaily.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button