Поради

Як правильно доглядати за педікюрними та манікюрними фрезами

Велика кількість українок обирають нейл-майстрів не лише за досвідом та якістю виконання манікюру. Багато жінок та дівчат незалежно від віку звертають увагу на той факт, наскільки фахівець відповідально ставиться до власної роботи. І це цілком правильно, адже від акуратності нейл-майстра залежить безпека манікюру та педикюру.

Тому важливо дуже уважно вивчити те, як та наскільки часто фахівець обробляє фрези для манікюру. Пропонуємо детальніше зупинитися на особливостях догляду за насадками для фрезера, призначеного для апаратного манікюру.

Як можна обробляти інструменти майстра нігтьового сервісу?

Професійний та кваліфіковані нейл-фахівці гарантують власним клієнтам повну безпеку, оскільки використовують надійні матеріали, інструменти та регулярно виконують їхню обробку. Умовно даний процес можливо розділити на 4 важливі базові етапи:

  • дезінфекція;
  • очищення;
  • стерилізація;
  • правильне зберігання.

Забезпечити 100% безпеку клієнтам під час процедури манікюру та педикюру можна виключно за умови дотримання цих стадій обробки насадок для фрезера. Зупинимося докладніше на кожному етапі.

Дезінфекція

В обов’язковому порядку всі фрези, окрім одноразових, проходять обробку за допомогою спеціальних дезінфікувальних засобів, розчинів. Використовуються ті препарати, які були схвалені на законодавчому рівні державою. Дані засоби обов’язково мають антибактеріальний, протимікробний та противірусний ефект.

Очищення фрез

На даному етапі здійснюється видалення компонентів нігтьової пластини, дерми з насадок фрезера. Виконується це для того, щоб фреза могла прослужити протягом тривалого періоду. Крім того, чищення інструменту є підготовчою стадією перед його стерилізацією. Для очищення насадок можна скористатися такими способами:

  • у спеціальному миючому дентальному приладі;
  • вручну з використанням латунної, пластикової щітки та проточної води;
  • в УЗ-стерилізаторі.

Важливо використовувати тільки способи, які підходять для конкретного матеріалу, з якого були виконані фрези.

Стерилізація та зберігання насадок

Ця стадія дозволяє остаточно знищити всі небезпечні мікроорганізми, які можуть знаходитися на поверхні манікюрної фрези. Сьогодні існує три методи – автоклавування, термостерилізація та рідка стерилізація. Після виконання процедури обов’язково потрібно дотримуватись правил зберігання насадок, щоб убезпечити їх від контакту з пилом, вологою, різних пошкоджень та контакту з іншими поверхнями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments