Поради

Як розносити взуття

На прилавку магазину стоїть вона – пара взуття вашої мрії. Альо після примірки з’ясовується, що розмір не зовсім підходить вашим параметрам. Це не проблема, якщо знати, як правильно носити тісне взуття.

Як розносити взуття

Перш за все, визначте проблемні місця взуття. Так, якщо взуття натирає до яту, то його необхідно розм’якшити. Для цього намочіть п’ятову яту звичайною водою і злегка постукайте по ній молотком. Також у цьому випадку рекомендується натерти проблемні місце милому або недогарком свічки.

Якщо ти взуття вам у ширині, необхідно використовувати інший спосібі, який різниться в залежності від матеріалу, з якого зроблена пара. Найпростіше розтягнути взуття, виконане з натуральної шкіри. Найпростіший спосіб – використовувати спеціальний спрей для розтяжки з розхлопом. Сприсніть шкіряне взуття дуже акуратно зсередини, щоб не пошкодити зовнішню обробку. Дайте засобу вбратися і одягніть трохи вологе взуття. Можливо, процедуру доведеться повторити для досягнення найкращого результату.

Якщо у вас немає можливості придбати спеціалізований спрей, можна скористатися народними засобами. Ось деякі з них. Найбільш дієвий спосіб: протерти взуття зсередини спиртом або горілкою (можна використовувати засіб для миття вікон), надіти бавовняний носок і трохи походити по квартирі. Будьте акуратні, після цієї процедури взуття може почати фарбувати ноги. Щоб усунути цей ефект, скористайтесь тальком.

Цей спосіб підійде і для взуття із замші. Однак у випадку зі замші слід використовувати не горілку або спирт, а пиво. Гарненько просочіть взуття пивом, надягніть на носок або щільно набийте газетами.

Досить важко розтягнути взуття зі штучної шкіри або зимове взуття з хутром. Тут допоможе досить радикальний метод. Візьміть щільний поліетиленовий пакет досить великого розміру. Розмістіть пакет всередині взуття. Тепер акуратно наповніть пакети водою і покладіть пару взуття в морозильну камеру. Після замерзання вода розширюється, обережно розтягуючи взуття. Через кілька годин занесіть взуття в квартиру, почекайте трохи і виймайте пакети. При необхідності процедуру можна повторити.

Заради красивої парі взуття, звичайно ж, можна вирушати на різні хитрощі, однак піклуйтеся про красу ваших ніг, купуючи тільки зручне взуття відповідного розміру.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button