Технології

Домашнє пиво з сучасного пристрою Hoppier

Розробники з Cambridge Consultants сконструювали машину для приготування пива, яка використовує тиск для прискорення дозрівання ароматного напою.

05-12-14-foto-580x394-2

Компанія Cambridge Consultants займається розробкою інтригуючихг ґаджетів у стилі фільмів про Джеймса Бонда. Це різні пристрої для систем безпеки, бездротових телекомунікацій, а також медичні прилади. Серед найцікавіших винаходів можна відзначити такі, як портативний радар, що дозволяє дивитися крізь стіни, або пляшка, яка вміє визначати рівень зневоднення організму. Серед останніх розробок, представлених компанією, – Hoppier – пивоварна машина для дому, що використовує технологію внесення сухого хмелю.

Читайте також: Лікарі виявили, що пиво підвищує плодючість чоловіків, на відміну від кави

Зовні Hoppier нічим не відрізняється від устаткування, яке використовується в певних барах для розливу напою. Зверху знаходиться важіль для наливу, знизу – кега з компресійним насосом. Однак внутрішній механізм пристрою істотно опрацьований. Після тривалих досліджень розробники з Cambridge Consultants прийшли до висновку, що найкращий спосіб, який дозволить виготовляти пиво в домашніх умовах і зберігати його смак і аромат, заснований на використанні тиску в машині. Зазвичай при приготуванні пінного напою виробники закидають цілі або подрібнені шишки хмелю в кегу, залишаючи його настоюватися протягом одного-двох тижнів. Тиск же виступає в ролі каталізатора, прискорюючи процес в кілька разів.

05-12-14-foto-580x326-1

 

Усередині Hoppier знаходиться сталевий фільтримач, схожий на ті, що використовуються в кавомашинах. Пиво під тиском подається через фільтротримач, змішується з шишками хмелю і знаходить абсолютно новий смак. Втім, крім хмелю, можна використовувати фрукти, спеції і навіть кавові зерна, що істотно розширює спектр застосування пристрою.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button