Інтернет

Як швидко взяти гроші в борг на Qiwi гаманець?

Мікрозайми – найпоширеніший на сьогоднішній день вид кредитування, що не вимагає тривалого очікування і повного пакета документів. Вони доступні різним верствам населення, можуть бути видані як студенту, так і людині пенсійного віку.

1-14-11-2016-600-355

Як взяти в борг на ківі

У нинішній час найбільш зручним і досить популярним є позика на ківі гаманець. Темпи її розвитку досить великі. Вона активно використовує стільникові і стаціонарні телефони, а також інтернет термінали, що дозволяє погашати кредитні платежі більшості існуючих банків.

Найчастіше послугами даної платіжної системи і її сервісом користуються люди, охочі отримати гроші на ківі гаманець в борг. Комусь необхідно сплатити плановий платіж по вже наявному кредитом, а комусь потрібно дожити до зарплати.

Як взяти гроші в борг на ківі гаманець?

Взяти гроші в борг на ківі гаманець на http://zaym-qiwi.ru/. швидко і досить просто. Для того, щоб отримати позику на даному платіжному сервісі необхідно, насамперед, зареєструватися в системі і прив’язати до неї будь-яку діючу банківську карту або ж замовити нову безпосередньо на сайті.

Укладаючи договір, важливо ознайомитися з усіма його умовами, а вже потім переходити до його оформлення. В іншому випадку існує ймовірність несподіваних неприємностей у вигляді додаткових комісій і різноманітних переплат, які були приховані несумлінним позичальником.

Процентна ставка кредитів досить висока і це цілком зрозуміло, оскільки, як кредитор не може в повній мірі вивчити документи позичальника за такий короткий час. Терміни кредитування Qiwi досить великі, вони коливаються від двох до чотирнадцяти днів. Відповідно, чим довше не віддаєте позику, тим більше переплачуєте.

Переваги Qiwi гаманця

Всі вигоди використання представленої системи замість звичної всім пластикової картки, перераховані у великій кількості різноманітних статей. А ось про те, в чому перевага процедури отримання першого варіанту, сказано мало. До таких переваг можна віднести:

Економія особистого часу. Обробка будь-якої інформації, пов’язаної з грошовими коштами в банківській організації вимагає певного проміжку часу. В нічний час і в неробочі дні деякі такі операції можуть бути недоступні з технічних причин.

Безпека. В банківській сфері, шахрай або вірусна програма можуть отримати доступ до вашого персонального рахунку та перевести грошові кошти на інший рахунок. Доступ до електронного гаманця отримати набагато складніше, можна навіть сказати – неможливо.

Відсутність комісії. При переказі грошових коштів на карту може нараховуватися комісія, яка буде вирахувана з кредитованої суми. Використання платіжної системи ківі безкоштовне і не передбачає ніяких комісійних зборів.

Переваги і недоліки кредитування Qiwi

Основні переваги кредитування системою наступні:

  • Доступність.
  • Простота.
  • Швидкість оформлення і прийняття рішення.

Що стосується недоліків, то їх не так багато, але все ж вони є. До них можна віднести:

  • Короткостроковість позики.
  • Величезні штрафні санкції.
  • Висока процентна ставка.

Головним недоліком у вищезазначеному списку є рівень відсоткової ставки, що виплачується при закритті позики. Її розмір прямо залежить від обраного позичальником кредитора і може доходити до 2% в день.

Ще декілька років тому про те, як взяти в борг на ківі знали лише одиниці, сьогодні ж даною системою користується все більше і більше людей, що говорить про її необхідність та актуальність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button