Інтернет

Бездротовий зв’язок Wi-Fi провокує головні болі і губить рослини

Бездротовий зв'язок Wi-Fi провокує головні болі і губить рослиниРеволюційні технології та інноваційні досягнення дозволяють користуватися бездротовим інтернетом за допомогою Wi -Fi. Однак проведені дослідження доводять, що бездротовий інтернет провокує головні болі і окисні стреси (пошкодження клітини в результаті окислення – прим. cikavosti.com), а також знижує якість сперми. Нове дослідження вказує на те, що поблизу роутерів гинуть рослини.

Експеримент провели датські школярки і встановили, що бездротова радіація негативно впливає на рослини. А також юні експерти помітили, що після проведеної ночі поруч з мобільним телефоном та на уроках протягом усього дня, їм важко концентрувати увагу на завданнях.

Школярки вирішили провести експеримент з рослинами, використовуючи роутер Wi -Fi враховуючи, що його радіація порівнянна з випромінюванням мобільних телефонів.

Для дослідження дівчатка взяли горщики з крес-салатом і поставили кілька горщиків в кімнаті зі встановленим роутером Wi -Fi і кілька горщиків в кімнаті, де не було випромінювання. Протягом дванадцяти днів школярки спостерігали за рослинами в цих двох кімнатах, вимірюючи і фотографуючи їх. Через дванадцять днів спостерігалося, що деякі рослини в кімнаті з роутером загинули, а ті рослини, що залишилися, були млявими і зовсім не виросли порівняно з рослинами з кімнати без радіації.

Шведських учених експеримент дівчаток-школярок дуже здивував. Наукові співробітники настільки зацікавилися дослідженням, що планують в лабораторних умовах провести його ще раз.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button