Інтернет

11 кращих сайтів і додатків для студентів

Бути студентом сьогодні одночасно простіше і складніше, ніж два-три десятка років тому. Складніше тому, що зараз існують соцмережі, чати та ігри, які регулярно відволікають від справ. Але крім відволікаючих моментів, існує маса програм, створених з метою полегшити й оптимізувати процес навчання. Ось одні з найбільш корисних.

Wakerupper

Для тих, хто регулярно ігнорує будильник, існує простий веб-сайт зі стандартною і мобільною версією, на якому можна замовити телефонний дзвінок в день іспиту, важливого тесту або лекції. До дзвінка можна додати текстове повідомлення з нагадуванням.

Lighthead

Багато студентів не купують книги та підручники і не роздруковують статті просто тому, що всю цю інформацію можна знайти в мережі. Цей простий додаток не дозволить моніторові відключатися, а комп’ютеру «засипати» під час читання. Цей додаток підтримує тільки MacOS

Self-control

Додаток підтримується MacOS і блокує доступ до відволікаючих сайтів і додатків. Без можливості перевірити повідомлення в Facebook, вам нічого не залишається, як продовжувати працювати.

ColdTurkey

Аналог вищезазначеного додатка для Windows. ColdTurkey автоматично закриває доступ до ігор і соціальних мереж, а також дозволяє вам самим поповнити список «шкідливих» сайтів.

Focusbar

Додаток, який нагадує вам, що ви повинні в цей момент займатися. Варто тільки відвернутися, як з’являється панель із зазначенням братися за роботу. Додаток тільки для MacOS.

Positive punishment

За кожні сто слів, надрукованих у своїй роботі, ви отримуєте картинку з котиком, щеням чи зайченям! Головне – довго не задивлятися.

Negative reinforcement

Зворотна сторона медалі. Якщо ви раптом відволіклися і за встановлений час не написали ті ж сто слів – отримуйте страшну картинку!

Another writing app

Додаток не дозволяє вам бачити те, що ви друкуєте до тих пір, поки не набереться потрібна кількість слів. Відмінний спосіб сфокусуватися на потоці думок і не відволікатися на редагування вже написаного матеріалу.

Hemingway editor

Відмінний додаток для тих, хто вивчає англійську мову. Найкращий редактор тексту, який виправляє не тільки граматичні і пунктуаційні помилки, але і виділяє занадто довгі речення і пропонує варіанти виправлення.

Squirt

Додаток для швидкого читання, який дозволяє читати по одному слову з статті або книги. Можна встановити швидкість читання і встигнути прочитати, таким чином, набагато більше.

Final grade calculator

Коли всі роботи написані і семінари пройдені, залишається підрахувати вашу фінальну оцінку. Використовуючи цей додаток на протязі всього семестру, можна сконцентруватися на тому, що варто підтягнути для кращої оцінки.

Натхнення: fb.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments