Поради

Як вибрати автошколу?

У людини, яка хоче отримати права, виникає законне питання – а як правильно вибрати автошколу для навчання? Адже кожен день відкривається все більше і більше різного типу навчальних закладів. Раз у раз в газетах і по телебаченню розповідають про нові автошколи, в яких низькі ціни, та ще й знижки! Але не всі школи вчать добре, багато хто закривається вже після декількох місяців існування, основне завдання «шкіл – одноденок» виманити у вас побільше грошей. Звичайно, це не стосується автошколи на Троєщино, інформацію про яку ви знайдете на сайті “http://stolica.com.ua/“. Сьогодні дамо кілька порад щодо вибору правильної автошколи …

23-07-15-foto-600x346-1

Як правильно вибрати автошколу

З великої кількості автошкіл вам потрібно вибрати ту, яка дає максимум навчання – як теоретичного, так і практичного. На що потрібно дивитися при виборі автошколи. Ось кілька пунктів:

– Теоретична підготовка

– Практична підготовка на тренажері

– Водіння на майданчику

– Водіння в місті

– Викладачі

– Оплата навчання

Спочатку багато роблять першу і дуже велику помилку – де дешевше туди і йду вчитися! І вибирають автошколу тільки з цього (єдиного) фактора, це не правильно! Потрібно вибирати де краще – саме навчання (викладачі), є тренажери (у багатьох дешевих автошколах їх просто немає), комфортне водіння (нові автомобілі), а вже потім думати над ціною. Нехай буде трохи дорожче, зате буде якісніше.

Тепер трохи детальніше …

Теоретична підготовка

Зараз термін коливається від 2 до 3 місяців. Можна вчитися з групою, а можна займатися індивідуально. З групою вчитеся в класі з 15 – 30 осіб, читаєте квитки, розбираєте їх з викладачем. Заняття проходять в чітко відведений час і місце. Індивідуально все теж саме, тільки займаєтеся з викладачем особисто, або вирішуєте квитки на комп’ютері, проходите тести, вирішуєте дорожні завдання. На теоретичній підготовці можна і заощадити, зрозуміло, що навчання в групі коштує дешевше. Та якщо чесно, можна самому вивчити знаки, розмітки і ситуації. Витрачатися на індивідуальні заняття особливого сенсу немає. Тому вибирайте школу, де вчать у групах!

Практична підготовка на тренажері

Потрібно відзначити, що не у всіх школах він є! Якщо тренажер все ж є, то це говорить про серйозність школи. Коштує він не дешево, і тому характеризує школу з позитивного боку! Тренажери поділяються на два види: звичайний – це кермо, педальний вузол і важіль КПП, а є більш складний, з імітацією руху, додаються ще інтерактивні монітори – дуже гарне тренування для новачків. Якщо є тренажер це позитивне явище, варто придивитися до цієї школи!

Водіння на майданчику

Знову ж таки не всі автошколи мають спеціальні майданчики для навчання. Наявність свого майданчика говорить про серйозність школи. На майданчику вам потрібно буде відпрацювати такі прийоми як – змійка, етакада, розвороти, рух заднім ходом і заїзд в гараж заднім ходом. Цікавимося про наявність майданчика, якщо є однозначно плюс.

Водіння в місті

У місті ви будете відпрацьовувати практичні навички.

1) Перше що потрібно запитати – на якій машині ви будете навчатися? Поцікавтеся свіжа це машина або вже явно зношена. Якщо автомобілі свіжі, а причому іномарки це плюс.

2) Чи можна самому вибирати автомобіль? Якщо можна – плюс!

3) На якій машині будете здавати водіння? Великим плюсом буде проходження навчання на цій же машині.

4) Час навчання – призначаєте ви його або призначають його вам? Якщо призначаєте самі – плюс.

5) Якщо прострочили урок водіння, він згоряє або переноситься на інше заняття? Якщо переноситься – плюс!

6) Приїжджає викладач за вами перед уроком! У деяких школах потрібно приїжджати на майданчик для навчання, не завжди це зручно! Якщо приїжджає – однозначно плюс.

Викладачі

Великим плюсом буде, якщо вас будуть навчати кваліфіковані викладачі, з великим стажем. Такі викладачі коштують дорого і не всі автошколи можуть їх собі дозволити, тому в багатьох дешевих школах, викладають молоді не завжди досвідчені вчителі, багато з таких толком нічого пояснити не можуть.

Оплата навчання

Звичайно ж найважливіший пункт. Зрозуміло чим дешевше, тим краще, але потрібно розуміти – автошкола з інтерактивним тренажерами, зі своїм майданчиком і новими навчальними машинами та кваліфікованими викладачами не може коштувати дешево. Тому не женіться за дешевизною. Також деякі школи можуть трохи лукавити з ціною, наприклад при ціні за навчання може не входити оплата за бензин, а це чимала сума виходить потім! Тому потрібно цікавитися це повна вартість навчання або за бензин буде окрема плата!

Також великим плюсом буде розстрочка платежів, на весь термін навчання.

Якщо ви врахуєте всі ці пункти при виборі автошколи, то навчання буде набагато ефективніше і є великий шанс, що ви здасте на права з першого разу без перездач.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button