Поради

Як вибрати брендовий одяг?

Нинішнє суспільство встановлює досить високі вимоги до власних учасників, тому кожна людина, яка з’являється в ньому, схильна до детального вивчення зовнішності.

1-02-11-2016-600-400-2

Які думки не з’являлися б щодо цього, брендовий одяг, є ключовим показником статусності, презентабельності і відмінного смаку сучасної людини. Причому, тут однаково важлива будь-яка деталь – від неймовірно стильного взуття до актуального наряду з нових колекцій.

Вітчизняні модники віддають перевагу західному брендовому одягу, звертаючи увагу на найвідоміші ТМ, які гарантують високу якість і найстильніший, неперевершений дизайн. Адже, всесвітньо відомі виробники брендового одягу неймовірно дорожать відмінною репутацією власних компаній, отриманої за довгі роки діяльності, саме тому їх одяг неймовірно комфортний і якісний.

Знайти брендовий одяг, в наш час можна в бутиках виробників, спецвідділах в торгових центрах або універмагах, чи на веб-сторінках mymoda.com.ua http://mymoda.com.ua/ дивіться на сайті. По всьому світу розміщені бутики відомих виробників-рітейлерів, продукція яких коштує менше, проте стиль і рівень якості їх виробів не поступається речам з будинків моди.

Підбір брендового одягу – це справжня майстерність

Найвитонченіші модники, пильно стежать за всіма марками одягу і знають, як купити речі з найостанніших колекцій, абсолютно не переплачуючи за них.

Всі сучасні бренди, умовно поділяються на два ключових напрямки. Перше – це бренди класу «люкс», відомі в усьому світі, які розпочали свою діяльність в світі моди понад сто років. Крім досить високої вартості, такий брендовий одяг відрізняється максимально можливою якістю, впізнаваним стилем, характерною кольоровою палітрою і застосуванням ексклюзивних матеріалів. Серед таких брендів можна виділити модні будинки Gucci, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana.

Друге – це брендовий одяг від, так званих виробників-рітейлерів. Повноцінними брендами, рітейлерів зробили відносно доступні ціни, більш ніж стильні речі і досить розвинена мережа бутиків. Серед величезного числа виробників-рітейлерів слід виділити Target, Mango, H & M, Topshop саме ці ТМ знайомі тим, хто навіть трохи цікавиться особливостями брендового одягу.

Таким чином видно, що ринок всесвітньої моди влаштований таким чином: дизайнери великих марок створюють напрямки актуальних трендів, тоді як рітейлери всього лише копіюють актуальні тенденції. При цьому відомі дизайнери відносяться до виробників-рітейлерам з глибокою повагою, співпрацюють з ними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button