Поради

Як вибрати чай улун?

Справжні любителі і цінителі чаю не раз задавалися питанням, як же правильно вибрати чай улун? Найкраще під час вибору і покупки чаю купувати Тегуаньінь або Да Хун Пао (Дахунпао). У більшості випадків до їх складу будуть додаватися різні трави, а це також буде вказано на коробці.

13-05-16-foto-600x385-1

Отже, поговоримо докладніше про те, як вибрати чай улун?

Варто враховувати і те, що сам улун буває в досить великій кількості варіантів. Він може бути як слабо так і сильноферментований. Зустрічаються ще ароматизовані сорти. У більшості випадків останній користується найбільшою популярністю. Найбільш відомим є молочний улун. Цікаво, що самі китайці як справжні цінителі цього чудового напою не визнають чай з добавками, в тому числі і улун. Тому перш, ніж вибирати сорт, наприклад такий http://taetea.com.ua/, необхідно точно знати, що саме хочеться спробувати: чистий зелений чай, або ж з добавками, який буде ніжним, м’яким і володіє прекрасним ароматом. У більшості випадків він буде без різкого запаху, а його смак буде ніжним і приємним. Навіть після тривалого заварювання він не буде містити в собі гіркуватості.

Зараз досить велика кількість фірм пропонують чай улун. Можна вибрати як розсипний, так і пакетований. Тут все буде залежати тільки від зручності використання. Для того щоб знайти саме свій сорт, доведеться перепробувати кілька марок. Можливо, що якість і аромат одного будуть більш яскраво виражені і в більшій мірі підійдуть саме вам.

Технологія виготовлення у різних фірм буде відрізнятися. Тому знайти оптимальний напій можна буде тільки методом проб і помилок. А багато любителів чаю відзначають, що розсипний улун (оолонг) можна заварювати кілька разів. При цьому смак слабшати буде не сильно. Це сказати не можна сказати про пакетовані чаї, адже найчастіше заварки вистачає на один раз, після чого пакетик доводиться викидати.
Вибір залежить ще від того, де напій буде вживатися: в офісі або вже вдома. У домашніх умовах більше шансів заварити чай як годиться в чайнику, дати йому настоятися і насолоджуватися чудовим смаком. Зробити це на роботі буде більш проблематично.

Важливо розуміти те, що смак молочного улуна буде дуже сильно відрізнятися між собою. Це все одно, що говорити про чистий чай і варіанти з добавками. Нехай навіть молочний варіант буде мати не надто велику кількість домішок, проте смак буде повністю відрізнятися від оригіналу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть