Поради

Як вибрати чоловічі труси

Корисна інформація для жінок і чоловіків: як правильно вибрати чоловічі труси, щоб вони надавали чоловікові упевненість в собі?

1-25-11-2016-600-400

Чоловічі труси — обов’язкова та невід’ємна частина гардеробу чоловіка в сучасному світі. Від вибору звичайних трусів залежить не тільки зручність життя чоловіка, але і здоров’я сильної половини людства. Чоловіча репродуктивна система може значно постраждати від незручних, занадто вузьких трусів поганої якості, виконаних з синтетичних матеріалів.

Види чоловічих трусів

У наш час є кілька основних видів чоловічих трусів, які підійдуть абсолютно на будь-який смак. Всім відомі старі добрі сімейні труси практично вже вичерпали себе, вони настільки широкі, довгі і просторі, що їх просто незручно носити і одягати під вузькі штани або джинси. Тому сімейні труси поступилися своє місце більш стильним і брутальним боксерам (boxers), їм віддає перевага молодь. Отже http://manline.com.ua/ представляють собою шорти з м’яких тканин з еластичною гумкою. Свою назву вони отримали завдяки тому, що були створені для спортсменів-боксерів, але стали популярні не тільки в спортивному середовищі.

Також досить популярні зараз досить зручні в носінні труси плавки, їх ще називають брифи або сліпи. Створені плавки були в 30-х роках ХХ століття. Є брифи різних видів: з ширінкою, із заниженою талією, гібриди з боксерами. Всі види трусів виробляться зараз в різноманітних кольорах і з різних тканин. Для спортсменів виробники нижньої білизни розробили спеціальні велотруси. Іноді навіть не відразу ясно, що перед тобою: спортивний одяг або білизна. Велосипедки виготовляють з еластичної тканини, щоб вона щільно облягала тіло.

Для любителів мінімалізму є особливі трусики — танга (ремінець), які по суті представляють собою два трикутника на резинці. А є ще більш відверті стрінги (string) або джог — два маленькі трикутнички на ниточці, залишають відкритими погляду практично всю поверхню сідниць. У народі про них кажуть: мішечок і ниточка.

Як правильно вибрати чоловічі труси

Такі труси, як танга і стрінги небажані для щоденного носіння, так як можуть викликати роздратування шкіри від тертя.

В носінні ідеальним складом як чоловічих, так і жіночих трусів вважається 100% бавовна або бавовна з невеликою кількістю додавання іншої тканини (наприклад, еластичної). Бавовна добре вбирає вологу і не викликає на шкірі ніяких алергічних реакцій, тому хороші якісні труси роблять з бавовни, щоб репродуктивні (статеві органи чоловіка не постраждали, адже носять труси чоловіка кожен день).

Для повсякденного носіння добре підходять труси боксери або плавки, тільки обов’язково за розміром. Такі труси не будуть натирати шкіру і якщо вони виготовлені з бавовни або у складі матеріалу яких велика частина з бавовни і невеликої кількості еластичного матеріалу (наприклад, лайкри), вони і не викличуть алергію і роздратування на шкірі. Для дітей краще всього купувати труси з 100% бавовни і без барвників.

Перед купівлею варто уважно оглянути труси: всі шви, гумка і матеріал повинні бути виконані якісно, без ниток, що стирчать, дірок і проколів. Нічого на трусах не повинно бути зайвим, що може натирати шкіру при носінні. Труси слід вибирати чітко за розміром. Рекомендується також купувати окремо труси для сну, окремо для спорту, окремо для повсякденного носіння.

Також труси не повинні бути маленького розміру, вони не повинні бути занадто вузькі і не повинні натирати або викликати у чоловіка який-небудь дискомфорт при носінні. Такі труси краще замінити відразу на розмір більше.

Дуже погано, якщо чоловік спить вночі в тісних трусах, особливо це стосується підростаючого покоління. Хлопчики зростають дуже швидко і труси їм необхідно змінювати за розміром своєчасно. Труси, які сильно придавлюють чоловічі статеві органи до тіла, вкрай небажані для тривалого носіння, так як вони можуть не тільки викликати натертість і роздратування шкіри, але і перегрів, який шкідливий для репродуктивної системи чоловіка.

Вибрати труси з усього різноманіття досить просто: виробники натільної і постільної білизни шиють труси з різного матеріалу всіх кольорів, з прикольними написами та без, різними вставками і малюнками. Головне, щоб нижня чоловіча білизна була високої якості і чоловік відчував себе в ній впевнено, адже відомо, що хороший якісний одяг, який подобається, надає впевненість у собі.

Звичайно, у наш час можна знайти труси для чоловіків на найвимогливіший смак. З будь-якого матеріалу, будь-якого забарвлення, з різними написами, вставками і так далі. Головне, щоб чоловік, який їх носить, відчував себе в них впевнено. Від чого зросте впевненість чоловіка у собі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button