Поради

Як вибрати спортивний бюстгальтер (відео)

Спортивний бюстгальтер – зручна річ для жінок, що активно займаються спортом. Біг, різкі рухи створюють дискомфорт руху в області грудей, що відволікає від процесу і доставляє масу неприємностей. Спортивний бюстгальтер стає справжнім порятунком, дає можливість максимально зосередитися на вправах.

Як вибрати спортивний бюстгальтер (відео)

Для того щоб вибрати найбільш підходящу вам модель, знадобиться час і увагу. Економити на цій деталі не слід, але і віддавати непомірно високі суми також буде зайвим. Насамперед знайдіть торгову точку, що реалізує жіночу білизну або спортивні товари.

Звісно, найкращим варіантом вибору відповідного спортивного бюстгальтера є його примірка. Однак це не завжди вдається, особливо, якщо ви вирішили купити цю деталь в інтернет-магазині. У цьому випадку рекомендуємо уважно і максимально точно визначитися з власним розміром і відсилати дані менеджера торгової точки.

[ads2] Звертайте увагу на якість тканини: вона повинна бути щільною, але еластичною. Те ж стосується лямок обраної моделі: еластичність і м’якість. Якщо ви володарка пишного бюста, то вивчіть стрічку спортивного бюстгальтера, що підтримує груди. Важливо, щоб вона добре підтримувала груди, але не здавлювали її. Т-подібна спинка спортивної білизни також допоможе жінкам з пишним бюстом відчувати себе комфортно під час занять спортом.

Читайте також: Хірурги почали імплантувати в жінок бюстгальтер, що кріпиться до ребер

Якщо вам вдалося приміряти вподобану модель спортивного бюстгальтера, то постарайтеся активно в ній порухатися, щоб зрозуміти, чи буде вам зручно робити вправи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button