Різне

Як вибрати фотографа на весілля

Весільний фотограф – це один з найбільш важливих людей на весіллі. Саме його очима і уявленням про те, що таке краса, ви збережете спогади про цю значущу подію. Ваша співпраця має пройти максимально ефективно і приємно для обох сторін.

Сьогодні фотографів в нашому суспільстві більш ніж достатньо, і чомусь кожен власник дзеркальної камери прагне показати світові свій талант, гордо називаючи себе професійним фотографом. Але насправді, на перевірку виявляється мінімум професіоналізму і тим більше таланту. А весілля у вашому житті всього одне. Тому ризикувати не варто – в даній справі на першому місці має бути якість фотографії та оригінальність обробки. Прочитайте ці прості поради про те, як вибрати фотографа на весілля для того, щоб ваш свято не був затьмарене неприємними спогадами.

24-11-14-foto-cikavosti550x367-2

Портфоліо фотографа

Єдиний спосіб заздалегідь упевниться в якості робіт весільного фотографа, полягає в перегляді його минулих робіт. Грамотно складене портфоліо дозволяє повністю розкрити перед вами майстерність людини з камерою.

Найчастіше фотографи намагаються використовувати у власне портфоліо найбільш вдалі знімки з якісно обробкою. Загалом ті, які на думку фотографа, можуть справити на вас враження. Це буде збірка з безлічі фотосесій і чим ширша, тим об’ємніший складеться образ якості роботи майстра.

Розгляньте всі деталі

Коли http://apanchenko.com.ua/ надасть вам своє портфоліо, він покаже вам ті фото, які найбільшою мірою подобаються самому автору. Але тут може виникнути один нюанс – не завжди ті фотографії, які подобаються фотографу, подобаються і моделям. Тому уважно розгляньте всі деталі. Визначте, чи подобається вам спосіб обробки, вираз облич людей зображених на фото та інше. Від усіх цих деталей залежить краса і ваших фото, які ви отримаєте згодом.

Як проходить обробка фотографій

В обробці фотографій проявляється бачення фотографом цього світу і його уявлення про таке суб’єктивне поняття як краса. Обробка передбачає не тільки усунення недоліків на обличчі (зморшки, прищі, жирний блиск та інше), а й художнє коригування фото. Залежно від того, як фотограф обробляв свої минулі роботи, так він буде обробляти і ваші весільні фото. Таким чином, якщо цей майстер прихильник легких, світлих і ніжних стилів, значить таким же залишиться ваше весілля в спогадах. А якщо ви побачили в портфоліо велику кількість фото готичного стилю, будьте готові до незвичайних фотографій. У будь-якому випадку, вибір за вами, і в даному випадку варто ґрунтуватися тільки на власному смаку.

Зустріч з фотографом

Коли ви зупинили свій вибір на певному професіоналі, можете собі дозволити трохи розслабитися, але не надовго, адже незабаром варто приступити до наступного етапу співпраці – обговорення самої зйомки. У цьому процесі ви повинні повністю узгодити обсяг роботи фотографа, кількість оброблених фотографій, які будуть вам надані, вашу фотокнигу, вартість і місце зйомки (студія і пленер).

Обговорюючи всі ці деталі, варто пам’ятати про те, що ваш фотограф повинен стати надзвичайно близький всім героям весільної фотосесії особливо нареченому з нареченою – вони повинні розуміти один одного з півслова. Фотограф повинен відчувати їх настрій, а найважливіше – настрій нареченої – головної героїні практично всіх фотографій.

Читайте також: Як зробити незвичне весілля

До весілля ви повинні обговорити також концепцію фотосесії – як фотограф вас зобразить на фото, на що зробить акцент і як обіграє ті чи інші недоліки. Якщо дане обговорення буде проведено максимально плідно, то ви отримаєте саме ті фотографії, про які мріяли, і які будуть навіювати приємні спогади про найщасливіші моменти цього прекрасного дня.

Графік зйомки

День весілля – досить насичений, і кожна його хвилина розписана наперед. Обговоріть з фотографом час його роботи, коли у вас буде проходити фотосесія в студії або на пленері. Деякі пари, для того, що б фотосесія пройшла максимально успішно, переносять її на окремий день, а в день весілля фотографуються тільки з гостями.

24-11-14-foto-cikavosti550x367-1

Зовнішній вигляд фотографа

Цей пункт у вашій співпраці необхідно виділити червоним рядком, адже фотограф буде як ще один гість. І не дивлячись на те, що його не буде видно на фото, він повинен виглядати охайно. Звичайно ж, в першу чергу фотографи одягаються так, як їм зручно. І якщо для вас цей день – свято, наповнене щастям і емоціями, то для фотографа – це звичайний робочий день. Тому не варто сподіватися, що ваш фотограф одягне вечірнє вбрання, але все ж варто обговорити такий нюанс, як зовнішній вигляд.

Мабуть, це і всі основні питання, що дозволяють відповісти на питання про те, як вибрати весільного фотографа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button