Різні цікавинки

Де краще купувати насіння кукурдзи

foto_cikavosti_03.07.2014-02_resizedСьогодні кукурудза у всьому світі переживає справжній бум. Достатньо сказати, що світова ціна товарного зерна кукурудзи за останні роки зросла втричі. Не важко здогадатись, що ця культура стає однією з найважливіших експортних, “валютних” культур. А зароблена валюта – не тільки міць держави. Це ще й “страховка” для агровиробника від економічної нестабільності перехідного періоду.

Кожний, хто займається агробізнесом в Україні, потерпає від політичних катаклізмів, фінансової нестабільності і різких стрибків цін на паливо, добрива, засоби захисту рослин тощо. Адже сільське господарство має найбільш виражену сезонність зі всіх видів бізнесу. І коли росте вартість валюти – негайно росте й ціна на всі імпортні складники, без яких високі врожаї неможливі.

Як продуктивна частина держави, складова частина народу та свідомі громадяни, аграрії разом з народом боролися та будуть до перемоги боротися за те, щоб держава в кінці кінців остаточно і міцно приєдналася до цивілізованого демократичного товариства, де всі грають за єдиними правилами, де умови бізнесу є прозорими, де владу неможливо або вкрай важко використати для власного зиску на збиток іншим, де сильна держава підтримує слабких, і де від цього у виграші кожен. Ми знаємо, що досягти всього цього – це тяжка праця і нелегкий шлях. І тому вдвічі важливо на цьому шляху мати надійних партнерів, які завжди підставлять плече, допоможуть, підкажуть, виручать, будуть відкритими, чесними та доброзичливими.

Таким надійним партнером для багатьох, хто віддає життя нелегкому агробізнесу, є «Остер-центр». Фірма ще в 2007 році принесла в Україну і пропонує агровиробникам світовий досвід ефективного сільськогосподарського виробництва, зокрема, найсучасніші технології та засоби для вирощування кукурудзи, починаючи від консультацій, та закінчуючи такими послугами, як продаж семена кукурузы гігантів світової селекції та генетики, засобів захисту рослин тощо.

Звичайно, отримати товарне зерно кукурудзи високих кондицій, яке відповідає світовим стандартам – дуже непроста справа. І кожному етапу вирощування культури треба приділити максимальну увагу, врахувавши все. В першу чергу – це вибір насіння кукурудзи, який би врахував і місцеві особливості, і можливі погодні негаразди. Адже висока стійкість до хвороб і шкідників, пристосованість до різних погодних умов дозволяє агровиробнику мати гарантований урожай майже за будь-якої погоди конкретного року.

Вибір для посіву в одному господарстві одночасно кількох гібридів кукурудзи раннього, середньораннього або середньопізнього напрямку дозволяє уникнути пікового навантаження на людей та техніку при вирощуванні та збиранні, адже різні гібриди ростимуть та дозріватимуть в різний час, поетапно.

Купуючи насіння кукурудзи оптом і в роздріб, можна бути впевненим, що “Остер-центр”, як було завжди, надасть всі необхідні консультації, а також запропонує комплексні, системні послуги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button