Здоров'я

Дієтологи розповіли про сучасні способи схуднення

Втратити ваги за допомогою сучасних методик цілком можливо, кажуть дієтологи. Потрібно комплексно підходити до проблеми, не вибираючи тільки один спосіб схуднення.

Лікарі стверджують, що цей підхід не приносить шкоди для організму і не вимагає прийняття біодобавок. Вони наказують пити півтора літра чистої води, а також включити в меню рибопродукти, горіхи та їжу, багату на клітковину. За словами медиків, дієта не розвиває хронічних захворювань, оскільки складається з нешкідливих страв, які водночас насичують і не засмічують організм. При цьому робиться акцент на різноспрямованості методу схуднення.

Недостатньо просто змінити те, що людина вживає в їжу. Відкладенню жиру сприяють шкідливі речовини у фаст-фуді, солодощах і консерванти. Впливає також сидячий спосіб життя і відсутність фізичних навантажень, що найчастіше є основними причинами ожиріння. Жителі міст знаходяться в найбільшій зоні ризику. Тому дієтологи рекомендують здійснювати тривалі прогулянки, хоча б до десяти тисяч кроків на тиждень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button