Різні цікавинки

Як вибрати металеві вхідні двері

foto_cikavosti_09.08.2014-01Як вибрати вхідні двері в квартиру

В даний час, бувають різні види дверей по функціоналу, дизайну, формі і т.д. Але хорошим захисником вашого будинку або квартири, стане по справжньому якісна і міцна конструкція. Тому http://www.speczamer.ru/ – це кращий варіант від проникнення зловмисників у ваше житло. Давайте розглянемо, як же правильно підібрати двері.

Як правильно вибрати вхідні двері

У продажу є величезний вибір стандартних моделей. Всередині двері оснащені сталевими профільними трубами і підсилені ребрами. На цей каркас встановлюються листи зі металу різної товщини. Вони варіюються від вартості дверей і її складових деталей. Монтують конструкцію в дверний проріз, на петлі високої міцності.

Всередині дверей можуть розташовуватися різні види ізоляційних матеріалів, що допомагають утримувати тепло в будинку і не проникати сторонньому шуму в будинок.

На лицьові сторони можуть наноситися всілякі покриття, для додання дверям красивого виду. Дешеві моделі оснащують тканинами або фарбують спеціальними фарбами. Дорогі варіанти, мають на поверхні дверей шпон або панелі з натурального дерева.

Як вибрати металеві двері

Щоб ще більше запобігти злому, в дверях повинні бути встановлені якісні та надійні замки. Види замків бувають: кодові і циліндрові.

Перед покупкою сталевих дверей, обов’язково зверніть увагу на такі деталі:

Двері повинні повністю функціонувати з усіма механізмами. Це і посилений комплекс всіх деталей, гарантія успішної покупки. Пожежобезпека також повинна відповідати нормам. Дверні замки краще встановити різних типів, мінімум два. Якщо ви встановлюєте металеві двері в квартиру, то підберіть зовнішній вигляд так, щоб він гармоніював з вашим інтер’єром. Купуйте продукцію тільки в спеціалізованих магазинах, що дають гарантію якості та сертифікат відповідності нормам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button