Різні цікавинки

Що таке сендвіч-панель?

foto_cikavosti_09.08.2014-02Сендвіч-панелі – це сучасні будівельні елементи, що дають нові технологічні та творчі можливості. Їх структура складається з двох шарів обшивки і внутрішнього сердечника, прокладеного між ними. Обшивку роблять з оцинкованого металу, товщиною 0,4-0,6мм, покритого захисним покриттям. Сердечник буває трьох видів:

1. пінополістирол,

2. мінеральна вата (базальтове волокно),

3. пінополіуретан.

Шари з’єднані між собою клеєм на поліуретановій основі, що визначає міцне з’єднання і прилягання шарів. Захисним елементом http://www.termo-panel.ru/ є додаткова захисна плівка.

Застосовуються сендвіч-панелі при будівництві як житлових, так і виробничих будівель. При цьому основна увага звертається на такі характеристики як: екологічна безпека, тепло-, звуко-і гідроізоляція, довговічність матеріалів, з яких будується об’єкт.

Сендвіч-панелі можуть мати різні розміри, оскільки легко піддаються різанню. Верхні облицювальні листи пофарбовані в різні кольори в залежності від замовлення. Стіна з сендвіч-панелей буде набагато тоншою від залізобетонної або цегельної, а за показниками перевершуватиме традиційну. Це досягається за рахунок використання такого матеріалу як пінополістирол – легкий, міцний і надійний утеплювач.

Виготовлення пінополістиролу – складний технологічний процес, в результаті якого виходить пористий матеріал, який майже повністю складається з повітря.

Пінополістирол не боїться вологи і впливу навколишнього середовища. При його виробництві використовують обробку пожежобезпечними засобами – антипіренами, що забезпечує і його пожежостійкість.

Міцність пінополістиролу дозволяє застосовувати його в якості будівельного матеріалу, здатного витримувати значні навантаження. Важлива властивість пінополістиролу – його довговічність. Він не змінює своїх властивостей і не піддається деформації при використанні в контакті з водою або при багаторазових і суттєвих змінах температури. Пінополістирол – екологічно чистий і безпечний матеріал, він не боїться впливу хімічних речовин. Саме завдяки хорошим теплоізоляційним, вологостійким і слабогорючим показникам, пінополістирол ідеально підходить для використання в якості утеплювача в сендвіч-панелях.

Перевагою використання сендвіч-панелей є той факт, що вони не вимагають додаткової фасадної обробки.

Останнім часом сендвіч-панелі стають все більш популярними і навіть незамінними при будівництві будівель великої площі: магазинів, торгових центрів, складів, ангарів, стоянок, автосервісів, офісних і промислових приміщень.

Сендвіч-панелі з наповненням пінополіуретан виготовлені аналогічно сендвіч-панелям з наповненням пінополістирол, але простір між листами заповнений жорстким пінополіуретаном, який грає роль теплоізоляційного матеріалу.

Володіючи такими властивостями як:

• низький коефіцієнт теплопровідності;

• низька щільність;

• хороша звукоізоляція;

• відсутність містків холоду;

• має стійкість до перепадів температури, не гниє, не руйнується;

• екологічність матеріалу.

Панелі з наповненням пінополіуретан, дозволяють використовувати їх при будівництві холодильних камер і складів, а також застосовувати в холодильній техніці для зберігання харчових продуктів.

Переваги сендвіч-панелей:

• простота монтажу;

• чудові показники тепло-і звукоізоляції;

• економія матеріальних і часових витрат;

• привабливий зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації;

• не схильні до дії вологи і несприятливих факторів зовнішнього середовища;

• не промерзають, володіють стійкістю до корозії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button