Поради

Як вибрати мікрохвильову піч?

Кожен з нас прагне обладнати своє житло таким чином, щоб в ньому було максимально комфортно. Кухнею ми користуємося набагато частіше, ніж іншими кімнатами — тут можна обговорити, як пройшов день, відпочити морально і, звичайно ж, смачно поїсти. Приготувати якісну їжу і розігріти її — не проблема, якщо під рукою є хороша техніка. Наприклад, тут https://www.bosch-home.com.ua/produkty/hotuvannya-ta-vypikannya/mikrokhvylyovi-pechi представлені відмінні мікрохвильові печі від Bosch, компанія є перевіреним виробником і гарантує найвищу якість всієї представленої продукції, а також аксесуарів. Завдяки цьому сайту можна без намаги підшукати дистриб’юторів, які є офіційними. Якщо є бажання також можна зробити замовлення продукції від Bosch — видається гарантія на ремонт, а також обмін агрегату — відповідно до європейських стандартів.

Отже, розглянемо, які існують види мікрохвильових печей, і на які аспекти потрібно звернути увагу при виборі продукції.

побутова техніка від BOSCH

За яким принципом працюють?

Їжа в печі розігрівається завдяки НВЧ-випромінюванню. Надвисокі частоти проникають крізь їжу, внаслідок чого вони впливають на молекули води. Такі коливання і провокують нагрів (а при високій потужності — повне приготування) їжі. Завдяки тому що НВЧ-промені діють моментально, погріти вже готову їжу можна буквально за 2 хвилини. Примітний той факт, що багато хто впевнений — випромінювання може зашкодити людині і навколишньому середовищу, тому конструкціями не користуються. Насправді це — міф, вченими було неодноразово доведено, що НВЧ-печі абсолютно нешкідливо і структуру їжі ніяк не змінюють. У спеціалізованому магазині, який можна знайти за допомогою сайту bosch-home.com.ua, можна замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами та підібрати відмінний варіант в залежності від ваших уподобань.

Вибираємо мікрохвильовку: важливі аспекти

Перед тим, як почати підбирати найбільш підходящий варіант — визначиться, які функції вам важливі найбільше, де буде стояти виріб (так буде простіше вирішити, які габарити повинні бути у конструкції). Наприклад, мікрохвильові печі від Бош можуть мати одночасно велику кількість функцій: розморожування, гриль, підігрів і т.д. Природно, багатофункціональний виріб буде коштувати дорожче, тому необхідно відразу вирішити, які саме функції для вас будуть особливо важливі — і вже за цими критеріями вибирати собі пристрій. Нижче опишемо параметри, які потрібно враховувати обов’язково.

  1. Розміри камери. Якщо сім’я невелика, підійде модель, у якій камера до 19 літрів. Така мікрохвильовка буде компактною і гармонійно увійде в інтер’єр будь-якої кухні, але вечеря на всю сім’ю в ній погріти за один раз не вийде. Якщо ж є бажання в НВЧ-печі готувати: запікати, розморожувати, робити здобу — в такому випадку краще відразу брати об’ємну конструкцію на 38 літрів. Підібрати відмінний варіант можна серед техніки від виробника Бош — він надійний, випускає дійсно класну техніку — йдеться і про функціональність, і про довговічність.
  2. Потужність. Від цього показника залежить швидкість приготування їжі. Так само варто врахувати, що для різних продуктів потрібно підбирати і різну потужність. Для розморожування буде достатньо 200 ВТ, а ось, щоб приготувати повноцінне блюдо, знадобиться близько 900 Вт.
  3. Функції. Всі НВЧ-печі можна розділити на 3 види:
  • стандартна мікрохвильовка;
  • з грилем;
  • з конвекцією.

Якщо сім’я купує виріб виключно, щоб гріти в ньому їжу, то підійде найпростіший перший варіант. Якщо ж хочеться готувати повноцінні, смачні страви — в такому випадку потрібно брати 2 або 3 варіант.

Природно, не можна забувати про якість. Якщо ви хочете придбати дійсно якісну продукцію, яка вам буде служити довго і без перебоїв — варто придивитися до техніки від виробника Bosch. Бренд перевірений роками, відомий кожному, і сумнівів не викликає — до того ж, пропонує широкий асортимент товарів.

Кнопка «Наверх»