Поради

Як вибрати мінеральні добрива

Кожен городник усвідомлює необхідність в застосуванні мінеральних добрив. Городники, що володіють запасами гною, займаються підгодівлею своїх рослин ближче до осені калієм і фосфором. Виконуються подібні процедури з легкість, і якщо їх грамотно застосовувати ґрунт, а вже тим більше насадження, ні в якому разі не постраждають.

Під час наступу чергового сезону необхідно запастися мінеральними добривамит, тим паче  досить вигідна. На вибір закуповуваних добрив впливає стан ґрунту на вашій ділянці, механічний склад, його здатність до поглинання, кислотності і проникності.

Як вибрати мінеральні добрива

Як вибрати мінеральні добрива для кислого ґрунту? Придатна в даному випадку натрієва селітра, в ній є близько 16% азоту і при внесені вона розчиняється відмінно. Лужне добриво яким і є натрієва селітра застосовувати бажано на кислих ґрунтах.

Сухе місце стане ідеальним місцем для зберігання цього добрива. У кальцієвої селітри приблизно 15,5% азоту. Найчастіше в ній присутня домішка аміачної селітри. Зберігати її необхідно в закритому вигляді в сухому місці. В землю воно закладається навесні. Припустимо додавати додаткову підгодівлю.

Як вибрати мінеральні добрива для нейтральних і лужних ґрунтів? В мочевині є близько 46% азоту. Вона добре розчиняється у воді. У ґрунті з її допомогою амоній переходить в карбонат, спочатку стає лужним, а потім трохи підкислює ґрунт. Застосовується в якості основного добрива для позакореневого підживлення. У запечатаному вигляді його потрібно зберігати в сухому місці.

У калійної селітри є калій і азот, який добре розчиняються за допомогою води. Культури при внесенні добрив отримують азот і калій в якості живлення.

Ще представлена ?органічна хімія білим кристалічним порошком, який не має запаху, і носить назву хлористий амоній. Даним азотним добривом користуються, коли необхідно внести добриво під культури, що добре реагують на хлор, на лужні і нейтральні землі.

Весна і осінь – це саме той час, коли ці добрива закладаються в землю. Сульфат амонію відмінно розчиняє вода. З його допомогою подкислюється земля. Переважно його закладають на вапняних землях. Аміачна селітра здатна злегка окислити ґрунт. З метою уникнення самозаймання селітру не можна змішувати з тирсою, соломою, торфом, і різними органічними матеріалами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button