Екологія

В Японії запрацювала гігантська плавуча електростанція на сонячних батареях

Потужність об’єкта становить 7,5 МВт. Станція знаходиться на поверхні великого озера площею близько 130 тис. кв. м.

Японська компанія Smart Energy повідомила про завершення будівництва і введення в експлуатацію однієї з найбільших у світі плавучих електростанцій на сонячних батареях. Вона знаходиться на північ від Токіо на території префектури Сайтама, в місті Кавадзіма.

Потужність об’єкта становить 7,5 МВт, станція знаходиться на поверхні великого озера площею близько 130 тис. кв. м, навколо якого простягається сільська місцевість. При створенні подібної плавучої електростанції було задіяно понад 27,4 тис. сонячних батарей, вироблених китайською корпорацією Yingli — найбільшим у світі виробником фотовольтажного обладнання, яке дозволяє отримувати електричну енергію за допомогою спеціальних напівпровідникових елементів — сонячних батарей, шляхом прямого перетворення сонячного випромінювання.

Читайте також: 

Згідно з проектом станція буде виробляти до 8,3 млн кВт електроенергії в рік — згідно із підрахунками, цього достатньо, щоб задовольнити потреби 2,3 тис. приватних житлових будинків.

Інвестиції в будівництво об’єкта склали близько 3 млрд ієн (приблизно $24,6 млн). Після аварії на АЕС «Фукусіма-1» в 2011 році Японія була змушена практично повністю відмовитися від використання атомної енергетики. Місцеві жителі, побоюючись повторення трагедії, виступають категорично проти відновлення роботи атомних станцій, у зв’язку з чим японські компанії активно вкладають кошти в розвиток альтернативних джерел енергії.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button