Поради

Як вибрати модну шапку на зиму 2015 року (фото)

Вибір зимового головного убору для величезної частини панянок виливається в справжню проблему. Проте огляд модних тенденцій дозволить у 2015 році виглядати дуже стильно.

Цієї зими хутряні шапки дещо втратили власну актуальність. Однак саме вони виявляться ідеальним доповненням до стильних шубок. Розкішне хутро лисиці, норки, каракулю, чорнобурки, песця, каракульчі – це дороге задоволення. Однак такий аксесуар прослужить модниці далеко не одну зиму. Крім того, сучасні технології настільки розвинені, що дозволяють легко грати відтінками.

06-12-14-foto-cikavosti600x600-4

Це дозволить підібрати головний убір, який ідеально підходить під колірне виконання верхнього одягу. Для зрілих дам відмінним варіантом стануть кубанки. Молоденьким дівчатам більше підійдуть шапки-вушанки, які можна включити навіть в ансамблі спортивного стилю. Якщо шапка представлена стильним поєднанням хутра, замші або шкіри, то такий аксесуар додасть образу нотки легкості, кокетства та вишуканості. Можна підібрати до такої шапочки гармонійний аксесуар, наприклад, хутряну сумочку.

Інший модний тренд зими 2015 – це в’язані шапки, які є дуже актуальним і затребуваним головним убором. При цьому найбільш модним варіантом з даної категорії вважається модель біні. Такі лаконічні аксесуари часто декоровані квітами, паєтками, стразами, дрібним принтом. Примітні такі шапки в першу чергу тим, що ідеально поєднуються з теплими пуховиками, так і вишуканими шубами. Біні з ріжками, у вигляді забавних звіриних мордочок, з різними логотипами і написами, помпонами – відмінна можливість продемонструвати власну обізнаність у всіх модних тенденціях.

06-12-14-foto-cikavosti600x400-2

Дуже популярні в цьому зимовому сезоні біні з дещо подовженим кінцем. Їх часто іменують шапками-панчохами або шапками-шкарпетками. Варіативність даного аксесуара робить його дуже популярним серед молодих модниць. Дану модель можна носити кількома способами. При цьому, кожен раз, укладаючи головний убір по-різному, можна отримувати новий нетривіальний образ.

Що стосується відтінків, то зима 2015 не наполягає ні на одному певному рішенні. Монохромні версії, виконані в стриманих тонах, виявляться не менш модними, ніж стильні яскраві моделі, прикрашені колоритними принтами. Головне – за допомогою зимового головного убору навчитися створювати індивідуальні ансамблі.

06-12-14-foto-cikavosti600x337-1


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button