Поради

Як вибрати практичну кухню на замовлення?

Фактично, кухня – це одне з тих приміщень, яке максимально часто використовується всіма членами родини. Тут ми не лише готуємо їжу та її споживаємо, але й відпочиваємо за чашечкою чаю або кави, спілкуємось з рідними за вечерею, обговорюємо плани на день. Саме тому інтер’єр повинен бути максимально продуманим для комфорту кожного з членів родини. На сьогоднішній день можна без проблем замовити італійські кухні у провідних виробників. Зробити це можна навіть в онлайн режимі – наприклад, в магазині ІНТЕРІО. В асортименті магазину є не лише великий вибір італійських меблів, а й чималий вибір німецьких кухонь, сучасних килимів на стіну, вінілових шпалер на кухню, меблів для всього дому.

Обираючи меблі для кухні, в першу чергу варто звернути увагу на такі нюанси:

 • яка площа приміщення;
 • яке розташування меблів підійде найкраще (Г-, П-подібне, острівне, лінійне);
 • скільки людей будуть одночасно готувати їжу;
 • на скількох людей розрахована кухня: скільки у вас членів родини;
 • чи планується прийом гостей на кухні: у такому разі потрібно якомога більше вільного простору;
 • яку техніку ви будете купувати;
 • де буде розташований стіл та стільці.

Як обрати матеріали?

Звичайно, перед замовленням вітчизняної, італійської чи німецької кухні, варто подумати: з яких матеріалів вона повинна бути зроблена? Ми зібрали всю корисну інформацію про переваги та недоліки деяких видів матеріалів.

Власне, більшість виробників запропонує вам обирати з таких матеріалів:

 • МДФ;
 • масив дерева;
 • ДСП;
 • мультиплекс.

Почнемо з характеристики МДФ. Фактично, цей матеріал створюється шляхом пресування дрібної стружки. Під час виробництва МДФ матеріал роблять максимально надійним та водонепроникним. МДФ є більш надійним за ДСП та масив дерева. Майте на увазі при замовленні італійських меблів, що товари з цього матеріалу коштують дорожче за ДСП через їх кращі властивості.

Що стосується такого матеріалу, як масив дерева, то він є найдорожчим, проте вкрай ніжним. Він легко дряпається, адже виробляється з цільного дерева. Часто покупці обирають масив дерева, якщо хочуть оформити приміщення в класичному стилі. Тим не менше, МДФ – більш практичний матеріал та дозволяє отримати прекрасні меблі у класичному та інших стилях.

Що ж таке ДСП? Це плита, яка складається зі спресованих та склеєних стружок. ДСП коштує недорого, проте боїться вологи та перепадів температур. Саме тому при виробництві меблів для кухні він використовується для каркасів шаф.

Що таке правило кухонного трикутника?

Власне, одне з найважливіших питань – це компонування меблів, техніки, обідніх столів та стільців для кухні. Правило трикутника полягає у тому, що плита, мийка та холодильник повинні знаходитись рівновіддалено один від одного. Врахуйте, що потрібен вільний простір між плитою та мийкою, а також між холодильником та плитою. Ви одразу можете замовити якісні елітні меблі, і бути впевненими, що все буде розміщено за вашим бажанням та вподобаннями.

Найякісніші меблі: де і як замовити?

Ви завжди можете замовити якісні німецькі кухні в магазині interio.ua. Магазин пропонує великий вибір надійних та стильних моделей від виробника Merx, а також хороший вибір італійських кухонь та вишуканих елітних меблів для всього дому.

Кнопка «Наверх»
Закрыть