Поради

Вишивка на плаття

Машинна вишивка на плаття

Зовсім не обов’язково витрачати шалені гроші на модну річ з бутика. Якщо ви дещо знаєте про моду, то можете стати дизайнером власної сукні. У чому ваша вигода? Ви не тільки наслідуєте моду, ви при цьому виділяєтеся з натовпу! Адже такої модної речі, як у вас, не буде більше ні в кого!

Модні сукні з вишивкою

Щоб подати вам пару ідей, ми пропонуємо помилуватися на сукні з вишивкою від відомих модельєрів і звернути увагу на те, які мотиви і сюжети нині в моді.

Плаття з вишивкою: весна-літо

Valentino: терміново йдемо в оперу! Адже нова колекція створена на основі великих світових опер! Так що — вперед! Сміливо вибираємо мотиви вишивки, пов’язані з чудовими музичними творами!

Giorgio Armani: чудова містична колекція кольору сутінків з чарівною вишивкою. Вибираємо східні мотиви і бузкові відтінки!

Chanel: легкість, ніжність і спогади про дитинство. Витончені плаття — і зручні кросівки! А вишивка — романтична і ніжна.

Плаття з вишивкою: осінь-зима

Nina Ricci: основні тенденції — рослинні мотиви і романтичний стиль. Представлені чорні сукні з ажурним декором і квітковою вишивкою.

20-03-16-foto-600x900-3

Dolce & Gabbana: присвятили нову колекцію Казці. Лицарі, принцеси, царівни і відомі героїні — в центрі уваги. Вишивка казкових мотивів — ось що оживає на їх творіннях.

20-03-16-foto-600x900-2

Gucci: колекція — зразок стилю і елегантності. Стримані пастельні тони і рідкісний витончений декор вишивкою.

20-03-16-foto-600x900-1

Вишивка на плаття і колір

Від кольору сукні залежить багато, і декор в тому числі. Розповімо, до якого кольору яка вишивка хороша.

Чорна сукня з вишивкою. Чорний — зразок елегантності, його важко зіпсувати. Вишивка будь-якого кольору підійде. Найкраще виглядають чорні сукні із золотою і срібною вишивкою, стильно виглядає біла вишивка.

20-03-16-foto-600x900-3

Біле плаття з вишивкою. Білий — колір настільки ж універсальний, сюди теж можна вибирати будь-які нитки. Золота і срібна вишивка здавна прикрашають білі весільні сукні. А народні українські мотиви прикрашають білі сукні червоними візерунками, які ви можете замовити на http://dibrova.com.ua/.

20-03-16-foto-600x900-1

Червона сукня з вишивкою. Червоний привертає до себе увагу, тому до декору потрібно підходити акуратно. Золота вишивка підкресле розкіш, але може здатися вульгарною. Чорні або білі візерунки будуть виглядати добре.

Синє плаття з вишивкою. Синє і срібло: ідеальне поєднання. Можна поекспериментувати з відтінками блідо-жовтого і кольору морської хвилі. Білий теж підходить.

20-03-16-foto-600x900-2

Зелену сукню з вишивкою. Вибирайте коричневий декор, а так само золото і срібло. Особливо красиво виглядає вишивка на атласі. Зелений атлас красиво переливається.

Жовта сукня з вишивкою. Чорний виглядає непогано. Можна вибрати помаранчеві відтінки.

Сіре плаття з вишивкою. Сіре і срібло — красиві переливи. Сірий і чорний непогано доповнюють один одного. Можна розставити акценти червоними елементами.

Вишивка на плаття і матеріал

Одяг з вишивкою. Льон — легкий і приємний матеріал, вишивка на нього лягає легко. Краще вибирати тонкі візерунки і легкі мотиви.

Бавовняне плаття з вишивкою. Бавовна любить народні мотиви і візерунки, червону вишивку.

Шовкова сукня з вишивкою. Витончена і багата вишивка підкреслить розкіш матеріалу. Нитки-металік добре доповнять переливи.

Шкіряне плаття з вишивкою. Мотиви-кантрі та фолк, рок і панк будуть здорово виглядатимуть. Важка чорна вишивка — в тему.

Трикотажна сукня з вишивкою. Ідеальний матеріал втілить будь-які ваші фантазії. Від витонченого візерунка — до мультяшного зображення. Все залежить лише від вас!

Кнопка «Наверх»
Закрыть