Поради

Як вибирати розвиваючі флеш-ігри для дитини?

Коли тільки створювалися перші дитячі флеш-ігри, то їх розробники навіть не могли собі уявити такої популярності своїх творінь. На сьогоднішній день ці комп’ютерні розваги захопили безліч хлопчиків і дівчат. Правильно підібрані флеш-ігри допомагають батькам розвивати у своїх дітей увагу, пам’ять, мислення і творчі здібності. При виборі відповідної комп’ютерної розваги для своєї дитини належить враховувати деякі деталі.

03-06-15-foto-499x244-1

Так, флеш-ігри для хлопчиків зазвичай містять спортивну тематику, «гонки» на різноманітній чудо-техніці. Поряд з цим, хлопчикам цікаві «стрілялки» і «бійки», хоча такі ігри не особливо подобаються батькам маленьких бешкетників. Це обумовлено тим, що подібні флеш-ігри, якщо в них багато насильства, не дуже добре впливають на дитину. Тому при виборі флеш-ігри для хлопчиків доцільно уникати агресивних версій. Але повністю відмовлятися від таких ігор, як «стрілялки» і «бійки», не варто. Потрібно просто вибирати гри з проробленим сюжетом, які виховують в хлопчика такі якості, як мужність і вміння захистити слабкого.

Комп’ютерні розваги для дівчаток – це в більшості випадків «одягалки», виконані у вигляді віртуальної гри в ляльки. У них слід наряджати різних електронних красунь, а також робити їм зачіски і макіяж. Завдяки флеш-грі «одягалки» дівчатка вчаться поєднувати кольори і стилі, що з часом допомагає сформувати власний смак. Такі ігри мають і недолік, оскільки мотивують своїх учасниць надто багато приділяти уваги зовнішності. Якщо ж у вашої дитини планшет чи смартфон, http://igrygame.org/ буде чудовою іграшкою для вашої дитини.

Шукати нові ігри переважніше разом з дітьми, це дасть можливість краще зрозуміти їх інтереси. Ще одним позитивним моментом такого підходу є розуміння батьками тих комп’ютерних розваг, в які грає їхня дитина.

Важливо знати, що різні дитячі флеш-ігри допомагають розвивати такі здібності:

– Лабіринти покращують увагу і пам’ять;

– Дії і квести формують логічне мислення;

– Малювалки, розмальовки та музикалки вдосконалюють у дитини творчі здібності.

У кожному разі поспостерігайте, в яких флеш-іграх бере участь ваша дитина? Що їй в них найбільше подобається? Оскільки дитячі флеш-ігри чудово розвивають здібності, то ними варто скористатися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments