Поради

Як вибрати шафу купе в спальню

Шафи купе виглядають привабливо, приховують недоліки в плануванні кімнати і візуально збільшують простір при правильному розташуванні. Тому вони дуже популярні, таким шафам все частіше віддається перевага в порівнянні зі звичайними гардеробами або шифоньєрами. Тим паче що http://lami.kiev.ua/ випускаються в різних моделях, що відповідають різним стилям інтер’єру, і розмірам, які можна ідеально підігнати під особливості спальні. У них можна не тільки зберігати одяг, але і різні предмети побуту.

25-05-16-foto-600x462-1

Типи шаф купе:

  • Вбудовані

Такі шафи розташовані по всій ширині кімнати або в ніші, якщо така передбачена плануванням приміщення. Таке розташування сприяє максимально вигідному використанню площі спальні і певної економії, оскільки у шафи відсутні задня стінка, кришка і бічні стінки. Їх функцію виконують стіни спальні, підлога і стеля. Простір усередині шафи ділиться на секції, в яких розташовують полиці, а зовні він оснащується розсувним механізмом.

  • Частково вбудовані

Від вбудованих моделей їх відрізняє наявність окремих елементів корпусу. У таких конструкціях стіна може замінити одну з бічних панелей, верхню частину або дно, дивлячись в якому місці розташовується шафа.

  • Корпусні

З точки зору конструкції – це звичайна шафа з дном, дахом, бічними стінами, задньою панеллю і дверима. Таку шафу можна переставити в будь-яке інше місце або приміщення, оскільки вона є окремим повноцінним предметом меблів.

Розсувна система дверей, якої оснащена конструкція, дозволяє найбільш комфортно і функціонально використовувати шафу купе, оскільки двері не займають зайвої площі спальні. Існує два типи розсувних систем – нижньоопорні і підвісні.

При нижньоопорні системі рух дверей забезпечують спеціальні ролики, які ковзають по нижній направляючій і несуть на собі все навантаження. Верхня напрамляюча в цьому випадку призначена для підтримки двері у вертикальному положенні.

При підвісній системі двері кріпляться до роликів, які розташовані на верхній направляючій. Саме вони забезпечують плавне ковзання двері. Ролики нижньої напрямляючої тільки фіксують двері в певному положенні.

Ролики, як правило, виготовляють з пластмаси або металу, для них існують спеціальні механізми, які захищають двері від падіння, якщо вони вийшли з паза.

Стандартна глибина такої шафи – 60 см, допускається її збільшення до 70 см. Вибираючи глибину конструкції, необхідно мати на увазі деякі нюанси:

двері займуть приблизно 10 см всієї глибини шафи;

відділення для суконь має вміщати без зусиль об’ємні зимові речі;

якщо глибина шафи обмежена простором кімнати, перекладину для зберігання одягу в вертикальному положенні можна замінити меблевим ліфтом зовнішної штанги.

Шафи купе виготовляються з різних матеріалів, для зберігання посуду або цікавих елементів декору можна замовити прозорі двері, а збільшити площу кімнати допоможуть двері, виконані в дзеркальному варіанті.

При виборі шафи купе в спальню, зверніть увагу на внутрішнє розташування елементів: вертикальна перекладина не повинна бути занадто низько, для зберігання дрібних предметів одягу (шкарпеток, хусток, краваток) краще оформити невеликі ящички. Правильне наповнення шафи різними елементами дозволить завжди швидко знайти потрібну річ.

Хороша якість матеріалів, краса, зручність і функціональність – ось головні складові вибору шафи купе.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button