Поради

Як вибрати телевізор в 2016 році

Час іде, міжнародні компанії, що займаються випуском телевізорів, розробляють все більш сучасні моделі, відповідні атрибуції нинішнього часу. Конкуренція на цьому ринку іноді набирає воістину неймовірні обороти, що в якійсь мірі позитивно позначається на продуктивності практично всіх компаній зі світовим ім’ям.

Всього кілька десятиліть тому плазмові панелі і рідкокристалічні дисплеї здавалися чимось небаченим, сьогодні ж фахівці створюють голографічні екрани, які здатні вмістити в себе всю необхідну електроніку, починаючи від класичного MP-3 плеєра і закінчуючи мініатюрним обладнанням для домашнього кінотеатру. Наприклад, в наприкінці 2015 року на прилавках магазинів електроніки з’явилися такі моделі телевізорів, як Samsung JS9500, Philips PUS8700, Philips PUS8600 і Philips PUS9000, Panasonic CR850 і Panasonic CX800, Sony X93C і Sony X94C, LG EF950V LG EG960V і LG EF980V. Це розробки досить успішних компаній зі світовим ім’ям, які заслужили довіру сотень мільйонів людей по всій земній кулі.

14-01-16-foto-600x382-1

Як вибрати кращий телевізор в 2016 році?

Озираючись назад, варто зауважити, що раніше вибір телевізора не рахувався такою вже серйозною проблемою, але сьогодні різноманіття моделей телевізорів, здатне завести кожну другу людину, що вирішила придбати нову техніку в глухий кут. З цієї причини ми постараємося допомогти нашим читачам отримати відповідь на питання як «купити кращий телевізор» в 2016 році, і розберемо докладніше деякі вищевказані TV-новинки.

Інноваційні TV від компанії LG

LGEF950V і EF980V мають рідкокристалічні екрани, у моделі ж LG EG960V РК екран представлений у вигнутому стилі, діагональ екрану варіюється від 65 до 55 дюймів. Також телевизор lg має WOLED технологію, використання якої передбачає наявність WRGB фільтрів.

Нові рідкокристалічні екрани від LG працюють за принципом 100 кадрів в секунду, а завдяки HDR підтримці гарантується результат реалістичних зображень в розширеному варіанті 3D, SD, HD і 4K. Гарантується підтримка 3D окулярів 50% занурення, грати і дивитися відео можна в DualPlay режимі.

Рідкокристалічні екрани LG мають процесор від 8 до 10 ядер, що дозволяє використовувати їх в якості комп’ютера і ігрової платформи. Підтримка інтернету можлива по Wi-fi каналам, так само має можливість підключення багатоканального інтернету.

Приблизна ціна LG EF950V, EG960V і EF980V буде варіюватися від 5000 до 7000 доларів;

Нові телевізори від компанії Sony

Sony X93C і X94C – це РК панелі, розроблені відповідно до передових технологій нового часу, їх діагональ відповідає розмірним характеристикам LG моделей, але з одним уточненням, Sony X94C має розмір екрану, що рівняється 75 дюймам.

Якість переданого зображення закріплено за X-tended Dynamic Range, що позитивно позначається на реалістичності картинки. Sony X93C і X94C підтримують практично всі додатки від відомих постачальників – Google Play, Cast і Ready.

Приблизна вартість буде дорівнювати 3000 доларів на X93C моделі і 8000 доларів на X94C моделі;

Кращий телевізор від Samsung

Samsung JS9500 – це досить нове покоління РКЕ від відомого південнокорейського виробника. Телевізор оснащений РК-матрицею, що володіє 10-бітною системою, і має матрицю локального типу, підтримуючу LED підсвічування.

Передача кольору в Samsung JS9500 тримається на досить високому рівні, і перевищує в 55 раз передачу кольору у класичних телевізорів – це дозволяє детально розглядати на екрані Samsung JS9500 кожне зображення без втрати його якості. Телевізор відноситься до класу смарт-моделей, і оснащений операційною системою Tizen, яка гарантує доступ до всіх відомих додатків, що працюють на PlayStation Now, Comcast, Netflix і Quick Connect.

Приблизна ціна на Samsung JS9500 становитиме близько 5500-6700 американських доларів – це враховуючи закупівельну вартість в 5190 доларів, яка доступна при оптовому замовленні безпосередньо у виробника.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button