Поради

Як вибрати в подарунок золоту каблучку

Щоб висловити свої почуття близькій людині, можна зробити подарунок у вигляді дорогоцінного персня. А оскільки така прикраса дуже специфічна, каблучка обов’язково має подобатися одержувачу або одержувачці, і підходити відразу за кількома важливими параметрами. Розберемося детальніше, як вибрати каблучку на подарунок жінці або чоловікові. До речі, замовити її можна в магазині золота Diamant, де продаються не тільки красиві каблучки, а й багато інших розкішних прикрас.

Правильна символіка

Вибираючи перстень на подарунок, в першу чергу потрібно врахувати, з якого приводу робиться презент і хто його одержувач. Пропозиція руки серця вимагає особливого підходу, в таких випадках зазвичай дарують помітну ажурну каблучку з каменем, яка буде виглядати пристойно на пальці майбутньої дружини.

Романтичний подарунок може бути більш витонченим і включати візерунки у формі серця або квітів, рожеві камінчики. Юним дочкам дарують скромні обідки з тонким плетінням та камінням ніжного відтінку.

Чоловікам в подарунок зазвичай купують масивніші персні або каблучки. Щоб кільце вписалося в скромний бюджет, можна звернути увагу на дуті моделі. Такі персні виглядають великими, але всередині вони порожні, легкі та недорогі. Жінці може сподобатися перстень з великим каменем і незвичайними завитками металу.

Коштовності нерідко підбирають на ім’я або знак Зодіаку, на це також можна звертати увагу при покупці, враховуючи в першу чергу смак одержувача вашого подарунка.

Характеристики виробу

1) Перше, про що варто подумати — це якість металу, з якого вилитий перстень. На золоті зазвичай стоїть проба, чим вона ближче до тисячі, тим чистіший матеріал. Не варто боятися домішок — вони роблять каблучку міцнішою та твердішою, завдяки чому подарунок буде довше носитися. Фахівці рекомендують пробу 585, в таких виробах міститься близько 40% срібла, міді, паладію і нікелю.
2) Варіант з білим золотом — також розкішне рішення. Поверхня таких перснів покрита родієм, завдяки чому вони стають дуже щільними і витривалими від стирання й подряпин.
3) Крім цього, необхідно правильно підібрати розмір. Коли уточнити це питання безпосередньо в одержувача не можна, щоб не зіпсувати сюрприз, можна порадитися з її або його близькими. Вони підкажуть не тільки потрібну цифру, але і стильові уподобання, завдяки чому вибрати відповідну красиву каблучку буде значно простіше.

У випадках, коли бюджет дуже обмежений, є кілька виходів:

  • Купити перстень з напиленням, але потрібно розуміти, що позолота дуже швидко зітреться і потемніє. Такий варіант підійде, якщо купується вихідний перстень або комплект для носіння зрідка, наприклад, під святкове вбрання.
  • Вибрати дутий перстень, причому він не обов’язково має бути «оманою». Є багато чудових ажурних варіантів з витонченими прорізами і візерунками. Подивіться каталог на сайті інтернет-магазину «Ювелірна Карта» — там ви обов’язково знайдете бюджетний варіант.
  • Так само можна замінити золотий виріб варіантом з чистого срібла.
  • Дешевше обійдуться і моделі зі штучними каменями, серед яких є винятково красиві зразки, які не відрізняються на перший погляд від натуральних дорогих самоцвітів.

Якщо ви купуєте перстень для регулярного носіння — він повинен бути скромним і зручним, таким, щоб не заважати на пальці. Якщо ж мова йде про вихідний ошатний виріб — можна сміливо вибирати навіть варіанти з багатою прикрасою з перлів, кольорових каменів і з розкішним плетінням. Також варто враховувати стиль одержувача, і вибрати більш сучасне, мінімалістичну або нестандартну каблучку, або ж елегантну і витончену класику.

Кнопка «Наверх»