Земля

Вимерлого хижака помітили на сході США

В американському штаті Північна Кароліна помітили східну пуму, яка вважається вимерлою.

Сплеск інтересу до тварини викликав пост у Facebook, залишений кухарем Біллі Хенслі (Billy Hensley) з міста Моргантон в Північній Кароліні.

«Буду клястися до гробової дошки, що бачив пуму в районі Нібо, — написав він. — Причому не раз, а двічі за останній місяць або близько того».

Його підтримали інші користувачі з Північної Кароліни.

«Біллі, одного разу вночі ми натрапили на пуму на озері Джеймс, — говориться в одному з коментарів. — Величезна, з хвостом близько метра в довжину. Це ніяка не рись». «Вона сиділа перед школою мого сина, і її бачили всі діти, — сказано в іншому. — Їх просто дуже важко знайти».

Фахівці наполягають на тому, що очевидці помиляються.

«Відомих пум в Північній Кароліні немає, — заявила Джоді Оуенс (Jodie Owens) з комісії штату з природних ресурсів. — Щороку до нас звертається багато людей, які вважають, що бачили пуму. Зазвичай з’ясовується, що це була домашня кішка, рись або койот. Іноді з пумами плутають навіть собак і чорних ведмедів».

Східні пуми — великі хижаки довжиною від 180 до 240 сантиметрів, важать до 70 кілограмів. У минулому вони населяли північний схід Сполучених Штатів, проте в 2011 році підвид визнали зниклим. Його представники могли зберегтися лише у Флориді.

У лютому повідомлялося, що тайванський димчастий леопард, останній раз помічений у дикій природі в 1983 році, виявлений на острові Тайвань. До цього таких тварин бачили 36 років тому, проте офіційно вид визнали вимерлим лише в 2013 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button