Різні цікавинки

Як вибрати якісні міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері – дуже важливий елементів інтер’єру. Вони повинні бути як високої якості так і досконалого дизайну. Ось декілька порад, як правильно вибрати якісні міжкімнатні двері.

Як вибрати якісні міжкімнатні двері

На що звертаємо увагу :

1.Довговічність міжкімнатних дверей:

Оздоблення.
Протягом свого експлуатаційного періоду, міжкімнатні двері відчувають різного роду впливу (незначні подряпини, удари, вплив сонячного світла, вологу). Якісні двері повинні забезпечити службу строком більше 10 років. Це досягається якістю обробки лаком поверхні як самих дверей, так і окремих декоративних поверхонь (дверної коробки, лиштв, скла і тд.).

Якість склеювання.
На довговічність міжкімнатних дверей так само впливає якість приклеювання елементів. У дорожчих це натуральний шпон, у більш дешевих це штучні матеріали. Технології у різних виробників різні. Так само якість дверей залежить від якості клею на який елементи кріпляться. Термін служби якісних міжкімнатних дверей повинен бути не менше 50 років. Визначити при покупці це складно.

Реакція міжкімнатних дверей на перепади температури і вологості.
Міжкімнатні двері повинні володіти не тільки перерахованими вище достоїнствами, але так само повинні бути здатні прийняти на себе удар примхливого клімату міських квартир. Бо часом влітку при спеці 30-40 градусів вологість опускається до 20 %.

2. Якість звукоізоляції міжкімнатних дверей і їх теплоізоляція.

Або індекси ізоляції повітряного шуму і опір теплопередачі (повітропроникність). Ці характеристики обов’язкові і описані у відповідних Сніпах. Так само важливий «Індекс ізоляції повітряного шуму». На практиці це означає, що звуком з туалетної кімнати ви нікого не відволічете.

Що на це впливає:

З чого виготовлено дверне полотно.
Найкращі показники у спеціальних шумозахисних дверей, далі звичайних. Щитові полотна з суцільним заповненням спеціальним екструдованим ДСП, далі щитові полотна із заповненням сотами. Біля дверей із заповненням сотами показник звукоізоляції істотно залежить від розміру застосовуваних сот. Стільники з розміром осередку 13х13мм забезпечують звукоізоляцію рівну полотнам із суцільним заповненням. Найгірший показник у фільонок з сосни. Вона, будучи добре висушеної, ще й резонує в деяких ділянках спектра звукових частот. Чому і вважається кращим матеріалом для виготовлення піаніно.

Чи є ущільнювач і якої він якості.
Визначити це не складно. Чим м’якше, тим ущільнювач кращий. Жорсткий ущільнювач не дає щільного прилягання дверей по периметру. Ущільнювач – це один з елементів на якому не варто економити, тим більше що різниця між хорошим та посереднім ущільнювачем невелика.

Чи є у продавця поріг з ущільнювачем і спеціальна звукозахисних щітка.

Скло.
Ні для кого не секрет, що засклені двері мають звукоізоляцію істотно нижче. І чим більше скло, – тим звукоізоляція нижча. Нормальна звукоізоляція (близько 20 Db) – дає скло (6 -7мм) невеликих розмірів (не більше 20 % від поверхні дверей).

3.Безпека міжкімнатних дверей.

Вітчизняні нормативні будівельні документи не роблять обов’язковою наявність у міжкімнатних дверей безуламкового або загартованого скла. Так само не існують нормативів для шкільних і дошкільних установ. Але на це потрібно звертати увагу. При покупці міжкімнатних дверей поцікавтеся, яка товщина скла, загартоване воно чи сире. Безпечним так само вважається скло триплекс. Це подвійне скло, а посередині плівочка. Спрацьовує як автомобільне скло: при розбиванні уламки повисають на плівці. На безпеку впливають екологічність самих матеріалів, клею та ін речовин, які при випаровуванні можуть заподіяти істотної шкоди, у разі якщо вони не відповідають спеціальним вимогам. В черговий раз порятунком може стати наявність у виробника сертифікатів, що підтверджують екологічність продукції.

Поради, які ви прочитали, дадуть вам певну обізнаність при виборі міжкімнатних дверей. Але щоби не виникало проблем, найкраще звертатися не до кустарних виробників, а до перевірених часом продавців міжкімнатних дверей, як ось lemard.com.ua в киеве. Окрім того, гіпермаркет дверей lemard надає повний спектр послуг – консультації, доставку, демонтаж старих та встановлення нових дверей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button