Поради

Як вибрати золоті обручки?

З давніх-давен золото вважалося найбільшою цінністю і подарунком гідним королів. В Біблії згадується золото, яке разом з ладаном і смирною принесли маленькому Ісусові волхви, як символ найвищої вартості і відзнаки. Дуже давньою є і традиція обручок. До цих пір тривають суперечки де зародився цей звичай в Древньому Єгипті чи у Стародавній Греції. На початку виникнення цієї традиції наречені обмінювалися між собою своєрідними кільцями з очерету. А пізніше народився звичай дарувати батькам нареченої під час заручин металеве кільце, що засвідчувало те що наречений бере на себе всі зобов’язання щодо своєї майбутньої дружини. До нашого часу кільце зберегло своє первісне значення.

26-01-16-foto-600x400-1

Що ж все-таки символізує обручка? Вона вважається символом вічної любові, безконечності, так як не має ні початку ані кінця її кругла форма. Золото – метал з якого традиційно зроблені обручки вважається символом непорочності і чистоти. Обручки символізують вічні поняття, вони вважаються весільними прикрасами і постійно змінюють свій зовнішній вигляд.

Український виробник – Харківський Ювелірний Завод славиться своєю оригінальною продукцією з дорогоцінних металів. Ювелірні вироби, особливо золоті обручки, даного підприємства надзвичайно високої якості і сучасного дизайну, вони враховують наш український менталітет і є справжніми витворами ювелірної майстерності. Кожен зможе знайти згідно своїх вподобань вишукану обручку, ціна виробника вас приємно здивує.

Символ кохання

Раніше кільця були круглі і рівні, вони не мали малюнків і дорогоцінних каменів, а зараз частіше зустрічаються надзвичайно вишукані хитромудрі моделі з різноманітних металів з оригінальними орнаментами і вставленими камінцями. В наш час молодята й самі стали більш вимогливими до вибору символу кохання. Вибираючи весільні обручки вони стараються знайти щось оригінальне, ексклюзивне і неповторне.

З давніх-давен до нас дійшла форма обручки і досі вона майже зовсім не змінилася. Проте значно збільшився перелік матеріалів з яких їх виготовляють. Зараз весільні обручки виготовляють не тільки з такого традиційного досі жовтого золота. Користуються чималим попитом більш сучасні обручки із білого і червоного золота, а також вироби з титану, платини і навіть кераміки.

Важко сказати, що символізують обручки, виконані із таких матеріалів. Напевно все ж таки це данина моді, а не інший прихований зміст. Але які б обручки ви не обрали і якою б не була їх вартість, вони неодмінно залишаться символом вічного кохання і на протязі всього вашого життя будуть нагадувати вам про щасливий день вашого весілля.

А наш національний виробник допоможе вам у цьому.

Де краще придбати обручки до весілля?

Вибравши обручки, прикраси для наречених Харківського Ювелірного Заводу, ви отримаєте вироби високої якості за прийнятною доступною ціною. Придбати необхідні ювелірні вироби, столове срібло для відзначення урочистих подій чи щоденного використання, ви можете звернувшись за адресою http://xuz.com.ua/, де представлений широкий вибір продукції цього виробника. Ціна на золото та срібло вас приємно здивує.

Варто відмітити, що дане підприємство постійно працює над удосконаленням якості і розширенням асортименту своєї продукції. Крім виробництва завод надає і послуги із сріблення, золочення – гальванічні покриття, а також проводить аффинаж. Славиться даний виробник тим, що виконує роботи , застосовуючи найрізноманітніші техніки. Це всілякі комбінації срібла з огранюванням алмазами, позолотою чи каучуком, різнобарвними емалями, чорнінням, натуральними, а також синтетичними камінцями. Вироби з срібла даного виробника нараховують більше 3000 найменувань.

Кнопка «Наверх»
Закрыть